Písek – Dukla B 3:1 (kon.)
FC Písek
3:1 (0:1)
FK Dukla Praha B
Pátek 14.10.2022, 17:00 • Burketova, Písek - Václavské Předměstí • Česká fotbalová liga (A) • 11. kolo

Fotbalisté Písku prodloužili sérii, kdy doma vítězí a venku prohrávají, na osm zápasů, když ve druhém poločase otočili skóre třemi góly během 12 minut. Dukla B doplatila na zahozené šance z úvodního dějství, kdy byla lepším mužstvem, po změně stran se až na nastřelenou tyč v posledních vteřinách nastavení k ničemu nedostala a potřetí v řadě nevyhrála. (18:56:51)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 3:3. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 14:13.

90+4
    90+4. Po trestném kopu Dukly zvonila opět tyč

90+4
    Snížení bylo velice blízko, pěkně zakroucený přímák usměrnil po odskoku o trávník dobíhající Krenciv zblízka do tyče a vzápětí rozhodčí zadul naposledy do píšťalky!

90+4
    V úplném závěru ještě pískl sudí poměrně zajímavý přímý kop pro Duklu z asi 25 metrů.

90+3
    Protiútok Písku zastavil ofsajd Karla Malého.

90+2
    Písečtí bezpečně kontrolují hru a vyčkávají na soupeřově polovině na závěrečný hvizd.

90
    Hlavní rozhodčí Miroslav Duda nastavuje zápas o 4 minuty.

90
    Zároveň střídá také Dukla Praha B:
    ze hřiště odchází Štefančin, přichází Löffler.

90
    Střídání v týmu FC Písek:
    ze hřiště odchází Voráček, přichází Malý.

90
    Rohový kop končí v zámezí, kope se od Spilkovy brány.

89
    Jiří Vlček se opřel za malým vápnem do odraženého míče, střelu stačili obránci tečovat těsně vedle pravé tyče.

88
    Dvojice stoperů Dukly uzavřela z obou stran cestu k nakopávanému míči Vlčkovi.

86
    Belejův průnik hosté zastavili za cenu autového vhazování poblíž rohového praporku.

85
    Pro Korešův přímý kop si došel na penaltovou značku Spilka a stáhl si míč s jistotou do vzduchu.