Benátky n/J – Klatovy 2:1 (po pr.) | Hronov – Písek 7:5 (kon.) | Val. Meziříčí – SHKM Hodonín 4:3 (2:1 po s.n.)
Opava – Žďár n/S 3:4 (kon.) | Havířov – Vel. Meziříčí 9:2 (kon.) | Příbram – Ústí n/L 1:2 (kon.)
Chomutov – Tábor 2:3 (1:2 po s.n.) | Cheb – Děčín 2:4 (kon.) | Nový Jičín – Znojmo 2:3 (kon.)
Kopřivnice – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.) | Kobra – Mostečtí Lvi 2:1 (kon.) | Vrchlabí – Letňany 2:3 (po pr.)
Řisuty – Jablonec n/N 5:6 (0:1 po s.n.)
HK Nový Jičín
2:3 (0:0, 1:0, 1:3)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 11.02.2023, 18:00 • Nový Jičín, Zimní stadion • 2. liga skupina Východ • 37. kolo

To je dnes ode mě vše, přeji hezký zbytek večera. (20:15:14)

Znojmo po dvou třetinách prohrávalo 1:0, ale díky třem brankám ve třetí třetině si nakonec odnáší všechny tři body. Ďáblové ještě zápas zdramatizovali, když se prosadil David Štefka. Orli si však poté hubený jednobrankový náskok pohlídali a nedovolili Ďáblům srovnat. Vyrovnávací branka byla blízko, ale po střele Hrušky se za Žajdlíkem rozezvonila tyč.

59:53
    Při závaru před Žajdlíkem našli jako první kotouč hostující obránci, kteří jej vyhazují přes všechny čáry.