Mountfield HK – Liberec 5:4 (3:1 po s.n.) | Plzeň – Slavia 1:4 (kon.) | Olomouc – HK MD Šumperk 10:1 (kon.)
po s.n. (3:1)
Mountfield HK
5:4 (0:1, 2:0, 2:3 - 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 16.08.2022, 13:00 • ČPP Aréna • Přípravné zápasy dorostu

Ode mne je to vše, přeji příjemný zbytek dne a zase někdy na počtenou. (15:55:51)

V utkání plném zvratů zvítězili dorostenci Hradce Králové. Liberečtí se sice dostali do vedení díky Bajerovi a po 1. třetině vedli, Lvi však otočili na 3:1 díky gólům Aschenbrennera, Janečka a Holoubka . Tygři však během pěti minut zvládli brankami Boczana a Kytky zápas vyrovnat. Radost jim ale nezůstala dlouho, po úspěšném přečíslení zakončeném Henrychem museli znovu dotahovat. A opět úspěšně, Pekař ranou k bližší tyči poslal zápas do prodloužení. v tom se nerozhodlo, a tak přišly na řadu samostatné nájezdy. Při nich byli úspěšnější Hradečtí, kteří proměnili tři ze čtyř, Liberečtí pouze jeden. Východočeští tak získali cenné povzbuzení do dalšího průběhu přípravy.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Mountfield HK.
    Autorem vítězné branky je DOMINIK PAVLÍK.

4. série
    3:1
    Ascherbrenner provedl úspěšný forhendový blafák a Hradec vítězí!

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení gól i přes několik šancí nepřineslo. O vítězi tak musí rozhodnout samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Několik závarů před Bogačem gólem neskončilo.

64:31
    Bogač nadvakrát chytá nahození a umožňuje svým spoluhráčům vystřídat.

63:31
    Hosté získali touš a vyhazují.

Tomáš Prodělal

Branky a nahrávky: 23. Aschenbrenner (Burda, Pavlík), 36. Janeček (Hendrych, Kratochvíl), 43. Holoubek, 54. Hendrych (Bednář, Janeček), rozh. náj. Pavlík – 8. Bajer, 50. Boczan (Kučera), 54. Kytka (Kučera), 57. Pekař (Rozsíval)