0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 30.08.2022, 13:00 • ČPP Aréna • Přípravné zápasy dorostu

Ode mne je to vše, přeji příjemný zbytek dne a zase někdy na počtenou. (15:36:59)

Zápas gólmanů je u konce se šťastnějším koncem pro Pardubice, které si odváží cennou výhru. V utkání s minimem velkých šancí padl jediný gól brankáři, a to když se ve 37. minutě trefil Šimon Bartoň. Ve třetí třetině se Hradečtí snažili vyrovnat. Vypracovali si zajímavé šance, měli dokonce půlminutovou přesilovku 5 na 3, puk ale za výborně chytajícího Tuláčka dostat nedokázali. Při závěrečné power play ještě do prázdné branky upravil skóre na konečných 0:2 Tom Kaštánek.

59:37
    Zápas už se jen dohrává, vládci východních Čech v kategorii dorostu budou Pardubice.

59:10
    Meišner zastavuje touš domácí se pokusí o nemožné.

58:53
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! TOM KAŠTÁNEK získal puk a ze středního pásma posílá střelou doprostřed prázdné branky Pardubice do dvoubrankového vedení. Bez asistence.

58:37
    Domácí to zkouší v šesti.

58:25
    Obrovský závar před brankou hostů zvládl Tuláček s pomocí obránců vyřešit.

58:19

57:40
    Domácí kombinují a snaží se s výsledkem ještě něco udělat.

57:18
    Ne dnes to domácím opravdu nejde. Po několika neúspěšných nahozeních se hosté znovu osvobozují.

56:47
    Hosté ve čtyřech.

56:24
    Hosté vyhráli vhazování a osvobozují se.