Portugalsko – Nizozemsko 2:1 (kon.) | Dánsko – Německo 1:2 (kon.)
Dánsko
1:2 (1:1)
Německo
Neděle 17.06.2012, 20:45Mistrovství Evropy

Německo celkem bez problémů porazilo Dánsko 2:1 a vyhrálo i třetí zápas ve skupině B. To tedy znamená, že s plným počtem bodů postupuje do čtvrtfinále z prvního místa a narazí na Řecko. Druhým postupujícím jsou Portugalci, které čeká naše reprezentace. Dánsko a Nizozemsko na Euru končí. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Dobrou noc. (22:35:57)

90+2
    Bastian Schweinsteiger rozehrál standardní situaci Německa pouze do dánské zdi.

90
    Nudný druhý poločas je prodloužen o 3 minuty. O všem důležitém je rozhodnuto.

89
    Manuel Neuer si znovu zahrál stopera a nyní dokonce i obehrál Tobiase Mikkelsena.

87
    Tak jestli se v prvním poločase dal označit tento zápas za velice atraktivní, ve druhém dějství tempo výrazně opadlo. Němci drží většinu času míč a přihrávají si na polovině Dánů.

84
    V posledním střídání Německa opustil hřiště Thomas Müller, zbývající minuty za něj dohraje Toni Kroos.

84
    Na rohový kop Dánska si naskočil nejvýše Daniel Agger, nicméně balon skončil nad bránou.

82
    Jakob Poulsen odešel ze hřiště, místo něj na pažit přišel Tobias Mikkelsen.

80
    Německo právě vstřelilo branku!
    Konečná Dánů? Mesut Özil hledal v šestnáctce Miroslava Kloseho, který se sice k míči nedostal, avšak vedle něj ještě nabíhal LARS BENDER, pravý obránce, který posílá Německo do vedení.

79
    Poprvé střídají i Dánové. Nikiho Zimlinga nahrazuje Christian Poulsen.

78
    Sami Khedira se ocitl v dobré příležitosti, avšak zblokoval jej William Kvist a Němci nakonec nebudou zahrávat ani roh.

78
    Holger Badstuber hledal před bránou Dánů Thomase Müllera, nicméně bez úspěchu.

76
    Další nepříjemnost pro Dány je ta, že Portugalci nad Nizozemskem vedou 2:1.

74
    Němci podruhé vystřídali. Odešel Mario Gomez a místo něj přišel Miroslav Klose.

72
    Jenže rohový kop Dánska dopadl doslova tragicky. Centr Christiana Eriksena byl hodně nepřesný.

71
    Niki Zimling střílel z hodně velké dálky, Manuel Neuer raději neposedný míč vyrazil na roh.

71
    Dánům remíza nestačí, ale na hřišti to moc vidět není. V současné době postují Němci a Portugalci.

68
    Po dlouhé době mohl fanoušky dostat do varu střídající André Schürrle, Stephan Andersen střelu z levé strany vyrazil.
    Internetový obchod Marken.cz vám přináší legendární sortiment Fanklubu defenzivního fotbalu! Pořiďte si originální šálu nebo triko a zařaďte se do skupiny fanoušků, která ví, že nejdůležitější jsou body.