Morava – Česko 11:20 (kon.) | Morava – Česko 15:22 (kon.)
Morava
15:22 (7:11)
Česko
Neděle 24.06.2012, 11:15 • hřiště národní házené ve Studénce. • Mezizemské utkání v národní házené

Ze Studénky se pro dnešek loučím a budu se těšit u dalších zápasů na serveru onlajny.com zase příště na počtenou. Pěknou neděli. (12:35:31)

Ladislav Beneda (Čechy)

Je tu konec zápasu. Čechy po zásluze vítězí, o výsledku rozhodly již v prvním poločase. Národní házenou tedy v tomto roce kompletně opanovaly aktéři z Čech, jak ženy, tak i muži. Radost z vítězství dávají nyní jasně najevo. Domácí Morava zlepšila svůj herní projev až ve druhém poločase, ale to bylo málo a nestačilo to.

60
    Konec zápasu. (15:22) (15:22)

60+3
    Závěr patří Moravě, která se snaží ještě alespoň snížt, ale Zimmermann nebyl úspěšný. (15:22) (15:22)

60+3
    Loni vyhrála Morava těsně o gól, letos si připíší výhru Čechy. (15:22) (15:22)

60+2
    Navíc zvyšuje Jíří Pešek. (15:22) (15:22)

60+1
    Ladislav Beneda napřáhl neskutečně do šibenice, to se prostě nedá chytat. Skvělý okamžik útočníka z Plzně. Posléze Morava přišla o útok. Je jasné. že Čechy dnes vyhrají. (15:21) (15:21)

60
    Nastavují se tři minuty, v končící základní hrácí době se trefil Ladislav Beneda. (15:20) (15:20)

60
    Dnešnímu zápasu a vůbec celému nedělnímu programu přihlíží 1090 diváků. (15:19) (15:19)

59
    ...a dává. (15:19) (15:19)

59
    Jedna z posledních možností, pokutový hod pro Moravu. K míči se staví Jan Petr... (14:19) (14:19)

58
    Ani Ladislav Beneda nedává. Švihem nepropálil Mühlhandla. (14:19) (14:19)

57
    Jan Petr si vybral slabší chvilku, neproměnil hodně důležitý trest. To už pro domácí nevypadá dobře. (14:19) (14:19)

56
    Pokud je nejlepším hráčem domácích Jan Petr, pak u hostů to je Ladislav Beneda, který dává dnes již sedmnou branku. (14:19) (14:19)

56
    Rozhodčí naznačují, že minimálně nastaví tři minuty. (14:18) (14:18)

56
    Kdo jiný, opět snížení a gól přichází z rukou Jana Petra. (14:18) (14:18)

55
    Pavel Titl složil úspěšně reparát. (13:18) (13:18)

55
    Nic na tom nemění ani neproměněný trest Benedy a následná střela Titla. (13:17) (13:17)

Roman Zajíček

Morava: Mühlhandl (Potsch) - Hudeček, Musil, Urbanec, Stiller, Sanytrák - Bukovský, Novotný, Petr, Richter, Silber, Tománek (K), Horáček, Beneš. Trenéři: Petr Rosenzweig, Milan Beneš.
    Česko: Majer (Chmelík) - Leugner, Počátecký, Janeba, Danielka, Moravec, Molnár - Brada, Pešek (K), Beneda, Titl, Faifr, Ausberger, Zimmermann. Trenéři: Pavel Ausberger, Tomáš Krejča.

Rozhodčí: Otto Schmidt, Jiří Cedidlo.