Slavia – Přerov 6:1 (kon.) | Č. Budějovice – HK MD Šumperk 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Vsetín 4:1 (kon.)
Písek – Poruba 2011 3:5 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 20.11.2022, 17:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • Liga juniorů • 16. kolo

Dnes je to ode mě všechno, děkuji vám za pozornost a příště se těším na počtenou. (19:03:15)

Třetí třetina nabídla bojovný hokej, ve které jsme viděli dvě branky, oba celky si rozdělily trefy po jedné trefě. Nejprve se prosadili hosté, ale hned záhy potrestat odvážný risk bez brankáře Martin Zych. Havlíčkův Brod tedy zareagoval adekvátně na vysokou porážku s Technikou. Zato Vsetín poprvé v sezoně nebude mít tři výhry pohromadě.

59:58
    Hra a celé utkání končí u levého hrazení v obranném pásmu Havlíčkova Brodu, který vyhrává na domácím ledě bitvu s e Vsetínem.

59:25
    Vsetínští s vypětím všech sil bojují o další branku, ale obrana Bruslařů jim nic nedovoluje.

59:08
    Domácí celek byl pod menším tlakem, a tak zahrál na zakázané uvolnění. Hra se stěhuje před Filipa Sigmunda.

58:22
    Hosté vyhráli vhazování v útočné třetině, ale špatnou nahrávkou se dostali z útočné třetiny. Bruslaři budou bránit svůj náskok.

57:33
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku! Riskantní tah se nevyplácí, Bruslaři rozhodují po třech bodech. Po úspěšném vhazování se dostal puk na MARTINA ZYCHA, který jej dopravil do prázdné klece! Asistence: Jan Pilař.

57:28
    Vsetín to dvě a půl minuty před koncem zkouší hru bez brankáře.

57:28
    Oddechový čas pro tým BK Havlíčkův Brod.

57:22
    hosté se nadechují k náporu, když puk zkoušel přes clonu umístit mezi tři tyče Tobiáš Mošnička. Projektil lapil s ledovým klidem Sigmund do lapačky!

55:48
    Vsetín právě vstřelil branku! Valaši neodejdou s prázdnou, když se poprvé prosazují! K volnému puku na pravém kruhu se dostal ŠTĚPÁN JUREK, který bekhendem mířil přesně k levé tyči! Asistence: Martin Janíček.

55:01
    Zmatky před vlastní svatyní řeší přikrytím kotouče Filip Sigmund, který přerušil hru. Havlíčkobrodská obrana teď měla ve své hře zmatek.

54:19
    Vsetínští se okusili o další šanci, ovšem nahrávka na osu byla nepřesná. Vsetínští se musí bránit protiútoku, který Havlíčkobrodští nedotáhli do finální části.

53:10
    Tak tohle měl být gól! Martin Janíček dostal puk pod padajícího Sigmunda, jenže touš vyplavala u pravé tyče. Tam číhal Tobiáš Mošnička, který netrefil prázdnou klec. Nutno říci, že mu práci znepříjemnil Kutlvašr!

52:41
    Filip Sigmund zastavil lapačkou projektil od modré čáry, jeho výkon dnešním utkání je velice dobrý.

52:26
    Valaši hrají přesilovku, drží se v blízkosti Sigmunda, který čeká na práci.

52:06
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod:
    Niederhafner – 2 min., hákování.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 12. Kuprijanov (Hrdlička, Vaněček), 31. Coufal (Zych, Kuprijanov), 36. Kuprijanov (Vaněček), 58. Zych (Pilař) – 56. Jurek (Janíček)

BK Havlíčkův Brod: Sigmund (Havlík) – Topol, Zych (C), Vaněček, Kuchta, Bezpalec, Kutlvašr, Jeletz – Machovský, Mach, Dymák, Janko, Pilař, Holenda (A), Niederhafner, Hrdlička, Kuprijanov, Coufal.
    Trenér: Václav Adam

VHK ROBE Vsetín: Pavlíček (Tkadlec) – Hamřík, Fojtík (C), Mošnička, Kráčalík, Zedek, Mlčoch – Melenovský, Stodůlka, Janíček (A), Jurek, Heinrich, Urge, Matějíček, Rigo, Juráň.
    Trenér: Jan Srdínko

Rozhodčí: Tomáš Mejzlík – Jaroslav Štěrba, Patrik Augusta