Chomutov – Písek 0:3 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 3:2 (po pr.) | Technika Brno – HK MD Šumperk 4:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 4:3 (kon.)
AZ Havířov
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Pátek 25.11.2022, 18:00Liga juniorů • 17. kolo

Ve vyrovnaném utkání se nakonec radují domácí. Ti sice chvíli před koncem přišli o vedení, však v prodloužení využili přesilovku a do tabulky si připisují další dva důležité body. Hezký páteční večer všem. (20:16:27)

62:47
    Havířov právě vstřelil branku! Obrovská radost domácích, kteří využívají přesilovku. Od modré se krásnou střelou zápěstím trefil pod břevno OLAF WLODARA. Asistence: Dominik Kolat.

62:10
    Lajoš střílí z levého křídla, však Slíž vyráží betonem.

61:55
    Ofsajd AZetu.

61:45
    Znovu Urbančík, Slíž jeho skrytou střelu vyráží lapačkou.

60:42
    Zajímavá šance porubského Koudelného, však bránu přestřelil.

60:01

60:00

59:48
    Poruba právě vstřelila branku! Využita hru 6 na 4, střela od modré zaplavala do brány, domácí gólman ji zřejmě neviděl. Autorem gólu je FILIP HLAVÁČ. Asistence: Halata.

59:30
    Oddechový čas pro domácí střídačku.

59:30
    Šance pro Porubu, Havířov jde do čtyř po docela zbytečném vyloučení, po faulu v rohu domácí třetiny.

59:20
    Havířovský icing.

59:08
    Hosté bez brankáře!

59:08
    Zásah domácí střídačky, bude se vhazovat před havířovskou bránou. A máme tady ještě oddechový čas.

58:50
    Havířov v útočném pásmu šetří čas.

Lukáš Jandora

Branky a nahrávky: 30. Mikula (Kosina, Makovec), 45. Jelének, 63. Wlodara (Kolat) – 23. Halata, 60. Hlaváč (Halata)

AZ Havířov: Maňásek (Michalik) – Kosina, Wlodara, Brančík, Bílek (A), Valouch, Kreutz, Lazár, Maršálek – Makovec (A), Lajoš, Urbančík (C), Lipka, Mikula, Siekierka, Middleton, Jelének, Kolat, Ungr, Pohl.
    Trenér: Jan Křivohlávek

HC RT TORAX Poruba 2011: Slíž (Mareček) – Hlaváč, Fišara, Černý (C), Shevchuk, Kalužík – Krčmarský, Moravec, Jánoš, Halata (A), Chovanec, Elze, Skřipčák, Koudelný, Gnap, Prokeš, Stasjuk.
    Trenér: Tomáš Potěšil

Rozhodčí: Michael Hranoš — Michal Vengřín, Přemysl Bartek