Sobota 10.12.2022, 10:30 • Všesportovní stadion, Hradec Králové • Tipsport liga

1. Mladá Boleslav 7 bodů
    2. Chrudim 6 bodů
    3. Varnsdorf 4 body
    4. Hradec Králové 0 bodů (12:08:44)

Je konec! Chrudim nakonec zvládla duel s Hradcem Králové a vítězí 2:1. Domácí Hradec Králové poslal do vedení Filip Kubala. Chrudim ale následně zlepšila svou hru a o vyrovnání se postaral David Látal. Rozhodující moment přišel až v 79. minutě, kdy rozhodl Řezníček.

90

90
    V závěru duelu se domácí z levé strany dostali do pokutového území, jenže nikdo z nich nezakončil.

89
    Jeden z hráčů Chrudimi si na levé straně špatně zpracoval prudkou přihrávku a míč mu uskočil do autu. Hradec ještě může zaútočit.

88
    Hosté si pomohli nákopem za obranu Hradce, ale v závěru si pomohli faulem. Domácí budou rozehrávat.

87
    Chrudim ustála kombinaci na pravé straně a získala pro sebe míč. Hosté jsou blízko k triumfu.

85
    Hosté uspěli v souboji na polovině hrací plochy, nicméně vybojovali pouze vhazování.

84
    Chrudim si v obraně znovu poradila s nepřesnou přihrávkou domácích.

82
    Po delší době se vpřed dostal také Hradec, nicméně gólman Chrudimi si pro míč bez problémů dokráčel.

81
    Chrudim pokračuje v aktivitě a nadále se snaží útočit.
    79. ŘEZNÍČEK - 1:2

79
    Chrudim právě vstřelila branku! Chrudim se dostává do vedení! Centr od rohového praporku gólman Hradce vyboxoval hodně nešťastně a JAN ŘEZNÍČEK míč napálil do sítě!

78
    Chrudim v posledních minutách zvyšuje aktivitu. Nyní hosté získali další roh.

75
    Na opačné straně si dal brankář Hradce pozor na nepovedený centr z pravé strany a nechal míč proskákat do autu.

73
    Hradec se dostal do pokutového území, jenže nikdo v černém dresu se nedostal do zakončení.

71
    Hradec předvedl rychlou akci po pravé straně, nicméně akci zastavil nedovolený zákrok Chrudimi.

70
    Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a stále čekáme na další zásah. Po změně stran na hřišti dominují obrany.

69
    Na opačné straně si jeden z obránců Chrudimi musel při obranném zákroku dát pozor na to, aby si míč nesrazil do branky.