Havířov – Nový Jičín 5:6 (kon.) | Opava – Kopřivnice 2:3 (2:3 po s.n.) | Děčín – Benátky n/J 3:5 (kon.)
Jablonec n/N – Hronov 1:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Znojmo 3:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Vyškov 4:3 (kon.)
Ústí n/L – Chomutov 1:2 (kon.) | Mostečtí Lvi – Vrchlabí 2:5 (kon.) | Tábor – Příbram 5:1 (kon.)
Kobra – Letňany 2:4 (kon.) | Řisuty – Písek 1:2 (po pr.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
Piráti Chomutov
Středa 01.02.2023, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 2. liga skupina Západ • Nadstavba A

Dnešní utkání končí za stavu 1:2. Třetí třetina nám nabídla přesně ten hokej, jaký bychom chtěli vídat. Nejprve dokázal vyrovnat Martin Tůma. Dvě minuty před koncem ale skóroval Viktor Hübl a zařídil tak pro svůj tým tři body.
    Já Vám děkuji za pozornost a někdy příště zase napočtenou. (20:18:23)

59:40
    Skvělá kombinace domácích, Horák ale hrdinou Pirátů.

58:59
    Zmatky před bránou Chomutova, Horák drží.

58:18
    Ústí v šesti! Roubík nezakončil přesně.

58:07
    Tůma spálil obrovskou příležitost, skvělý zákrok Horáka proti střele z blízka. Icing hostů.
    57:10 Viktor HÜBL - 1:2

57:10
    Piráti právě vstřelili branku!
    O tuhle branku si domácí koledovali, v závěru delšího tlaku byl VIKTOR HÜBL, který uklidil zkušeně puk za Stahla – 1:2!. Asistence: František Lukeš a Vít Seemann.

56:58
    Lukeš se v dobré pozici neprosadil, puk stále na chomutovských hokejkách.

55:24
    Korduleho pokus byl také sražen, skončil ale až někde v ústeckém kotli.

54:35
    Hübl to zkoušel z pravého kruhu, střela byla sražena do ochranné sítě.

54:18
    Berčík přestřelil.

53:29
    Bláha se dostal k volnému kotouči, Horák se štěstím chytá, ten jsou domácí na koni.

52:40
    Kurduleho pokus jen těsně minul Horkého svatyni. Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

52:22
    Icing Pirátů.

52:14
    Další strkanice, chomutovským se nejspíše nelíbila Korduleho dorážka. Tentokrát se ale vylučovat nebude.
    Komerční přestávka.

52:01
    Matai se zjevil před Stahlem, ten ale vyráží.

Dnešní utkání sleduje 2460 diváků, nejvíce v této sezóně.

51:00
    Tempo graduje, tohle se všem fanouškům musí líbit.

Jan Koudelka

Branky a nahrávky: 46. Tůma (Bláha, Vacík) – 8. Matai (Lukeš), 58. Hübl (Lukeš, Seemann)

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Cikánek) – Drtina (A), Bartoš, Vacík, Trefný (C), Funk, Záruba, Šefl – Costa, Kordule, Damašek, Horký, Bláha, Berčík, Tůma (A), Kuchynka, Roubík, Daniel, Smola
    Trenér: Čaloun

Piráti Chomutov: Horák (Hanuljak) – Matai, Seemann, Havel (A), Petrásek, Žižka, Váchal – Chrpa (A), Hübl (C), Lukeš – Mála, Chlouba, Kostourek – Zajíček, Veselý, Koblížek – Svoboda, Mežnar
    Trenér: Koláček

Rozhodčí: Zeliska – Beneš, Štěpánek