AZ Havířov
2:5 (1:2, 1:2, 0:1)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 19.02.2023, 14:45 • Gascontrol Aréna • Liga dorostu • 32. kolo

Z dnešního zápasu je to vše, Havířov měl sice šance, ale Vsetín hrál zkrátka o něco lépe a odváží si tři body. (16:54:29)

59:59
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Střelou do prázdné branky upravuje na konečných 2:5 TADEÁŠ PALA. Asistence: Yannick Windegger a Jakub Frolo.

59:40
    Domácí obrana zblokovala střelu Hermana, která mířila na branku.

58:56
    Bortoliho ránu drží Kroupa mezi betony.

58:44
    Domácí zkouší hru v šesti bez brankáře.

58:42
    Rozhodčí nejdříve ukazoval, že za podrážení Markem Stodůlkou nařídí trestné střílení, nakonec je hostující obránce potrestán dvěma minutami.

58:23
    Hosté zastavili havířovský útok na modré čáře, Drozd si pak najel k bráně, ale zakončil jen na hruď domácího brankáře, dorážet se snažil Drábek, ale Žbánek už měl puk pod kontrolou.

57:34
    Zakončení Windeggera z pravé strany se před bránou snažil tečovat Frolo, kotouč ale těsně minul.

56:21
    Boj o puk za havířovskou bránou pro domácí.

55:06
    Havířov těsně udržel útočnou třetinu, jenže po několika nepřesných přihrávkách se na druhou stranu ženou hosté.

54:49
    Oddechový čas pro tým AZ Havířov.

54:39
    Kósa chtěl obehrát hostujícího obránce, ale ten se zmást nenechal.

53:55
    S ránou Burgerta Kroupa moc práce neměl, kotouč v klidu zastavil a rychle rozehrál.

53:16
    Domácí obrana zblokovala zakončení Kotrly, pak se puk odrazil do středního pásma, většina hráčů odjela střídat.

52:58
    Zakázané uvolnění vrátí hru před Kroupu, uvidíme vhazování po jeho pravé ruce.

52:28
    Při hostech teď stálo štěstí! Po pokusu Kósy z levé strany totiž zazvonila tyč.

52:11
    Domácí se snaží pálit ze všech pozic, ale hostující obrana všechny střely sráží mimo.

51:44
    Pala si vybruslil na levou stranu, odkud trefil připravený beton Žbánka.

Klára Bártková

Branky a nahrávky: 19. Konesz (Bortoli, Jarolím), 31. Toma (Kósa) – 7. Frolo (Kučný, Ostrčil), 20. Sadílek (Žárský, Kotrla), 29. Windegger (Kotrla, Stodůlka), 34. Windegger (Vaněk, Frolo), 60. Pala (Windegger, Frolo)

AZ Havířov: Žbánek (Král) – Beleš, Bortoli, Krpec, Szarowski, Šenkyřík, Jurček, Burgert – Toma (C), Kósa, Konesz, Morillas, Ščerba (A), Barnošák (A), Jarolím, Makula, Bielesz
    Trenér: Marek Pavlačka

VHK ROBE Vsetín: Kroupa (Uhrin) – Herman, Vaněk, Sadílek, Kučný, Kotrla, Stodůlka (C), Pala – Drozd, Zezulka, Windegger, Bartoněk, Žárský, Ostrčil, Frolo, Drábek, Matějová
    Trenér: Marek Melenovský

Rozhodčí: Konvička — Klimek, Molin