Motorlet – Vltavín 0:3 (kon.) | Králův Dvůr – Admira Praha 0:3 (kon.) | Přeštice – Zbuzany 3:0 (kon.)
Domažlice – Plzeň B 0:0 (kon.) | Karlovy Vary – Č. Budějovice B 2:2 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
2:2 (1:0)
Dynamo České Budějovice B
Sobota 20.05.2023, 18:00 • Drahovice UMT • Česká fotbalová liga (A) • 27. kolo

Děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:58:46)

Kvůli technickým problémům jsme mohli sledovat detailně až druhý poločas, do kterého vstupovali domácí za vedení 1:0. To ještě na začátku druhého poločasu navýšili.
    Když už se zdálo, že si domácí v 70. minutě za stavu 2:0 dojdou pro 3 body, tak hosté zaúřadovali a v posledních 20 minutách vyrovnali po gólech Haise a Bastla. Oba týmy tedy získaly po bodu a nijak výrazně se v tabulce neposunuli.

90+3

90+3
    Při posledním útoku utkání se nic zajímavého neudálo.

90+2
    Při rohu domácích se jeden z útočníků dopustil faulu.

90+2
    Žlutá karta pro tým SK Dynamo České Budějovice B (Lerch).

Budou nastaveny 3 minuty.
    90. BASTL - 2:2

90
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hosté vyrovnávají! Po centru z dálky se nejvýš vytáhl LIBOR BASTL, který dává vyrovnávající branku.

89
    Střídání v týmu Slavia Karlovy Vary:
    ze hřiště odchází Ikechukwu, přichází Yaya.

88
    Žlutá karta pro tým Slavia Karlovy Vary (Ikechukwu).

88
    To se jim teď málem vymstilo, když do přečíslení šli hosté, následná střela byla velmi nepřesná.

87
    I přesto, že vyhrávají, tak se domácí určitě nestahují, a vysoko presují.

85
    ze hřiště odchází Horník, přichází Mašata.

85
    Domácí jsou velmi hlasitě podporování publikem, atmosféra je určitě velmi nadstandartní.

84
    Českobudějovičtí se často snaží hledat své hrotové útočníky dlouhými nákopy, kterým ale schází přesnost.

82
    Chára teď musel rychle vyběhnout, aby odkopnul míč, za kterým směřoval hostující útočník, který je jistě velmi hladový po gólu.