Jablonec B – Teplice B 4:2 (kon.) | Přepeře – Benešov 2:1 (kon.) | Kolín – Hr. Králové B 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Velvary 0:4 (kon.) | Živanice – Most/Souš 2:2 (kon.) | Zápy – Chlumec n/C 4:0 (kon.)
SK Sparta Kolín
2:0 (2:0)
FC Hradec Králové B
Sobota 29.04.2023, 10:30 • Brankovická, Kolín • Česká fotbalová liga (B) • 24. kolo

To je pro dnešek ode mě vše, doufám, že jste si utkání užili. Děkuji za pozornost. (12:34:10)

SK Sparta Kolín potvrdila domácí neporazitelnost. Dnešní vítězství o dvě branky se rodilo následovně. Nejprve ve 21. minutě využil hrubou chybu brankáře JIŘÍ SODOMA, na jeho branku pak navázal ve 34. minutě FRANTIŠEK HAKL. Ve druhém poločase se nic zajímavého už nestalo.

Sparta Kolín – Hradec Králové B 2:0

90+3

90+2
    Útočný faul domácích. Hradec má jednu z posledních rozehrávek.

Dnešní utkání sleduje 280 diváků.

90+1
    Kolín se snaží držet co nejdéle míč u rohového praporku na soupeřově půlce.

Rozhodčí nastavil 3 minuty

89
    Aktivita Hradce se zvyšuje, domácí už jen brání.

88
    Střelu z poza vápna odráží obrana Kolínu na rohový kop.

87
    Během krátké chvíle odpískal rozhodčí oběma týmům offside. Naposledy se provinil Hradec.

86
    Další pokus o útok hostů začíná výkopem Čábelky.

84
    Střídání v týmu SK Sparta Kolín:
    ze hřiště odchází Veselý, přichází Snížek.

83
    Pomezní mává offside, útok Hradce je tak u konce.

81
    Ondřej Sodoma se hned po střídání dostal ke střele z boku vápna, jeho tvrdá střela skončila za brankou.

80
    ze hřiště odchází Sodoma J., přichází Sodoma O.

78
    Ránu od někoho z hostů rukou do hlavy inkasoval Hakl, z následné výhody vybojoval Kolín aut blízko vápna soupeře.

76
    ze hřiště odchází Čapek, přichází Valenta.

74
    Schmoranz se ujal rozehrání standardky na soupeřově polovině, chtěl odcentrovat, ale trefil jen prvního hráče.

73
    Na pozor i se musel mít i brankář Přibyl, ten teď musel vyrážet ostrý centr z levé strany.