Ostrava B – Hranice 5:0 (kon.)
FC Baník Ostrava B
5:0 (3:0)
SK Hranice
Neděle 23.04.2023, 10:15 • TJ Sokol Markvartovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 25. kolo

Baník potvrdil roli jasného favorita a porazil Hranice jasně 5:0. V prvním poločase se za domácí dvakrát trefil Marek Jaroň a Daniel Smékal, ve druhém poločase přidali další gólové trefy střídající Patrik Halda a kanonádu uzavřel Jakub Drozd.

Ostrava po remíze s Hlučínem zapisuje tříbodové vítězství, Hranice prohrály počtvrté z posledních pěti zápasů. (12:07:32)

90+2

90
    Hlavní rozhodčí nastaví ve druhém poločase 2 minuty.

89
    Baník vhazuje na polovině hřiště. Místo ofenzivního snažení ale následuje kombinace na vlastní půlce.

87
    Oba celky už čekají na závěrečný hvizd. Koňařík se snažil projít podél levé čáry před Měkotu, ale domácí obránce byl úspěšnější.

85
    Elekana zkoušel oblouček za obranu, jeho myšlenku ale spoluhráč nepochopil. Následuje odkop od hostující branky.

85
    Provazníkův roh našel Haldu, ale ten hlavičkoval v záklonu mimo.

84
    Elekana stihl míč na hrací ploše a zpětnou přihrávkou hledal na penaltě někoho ze spoluhráčů. Pečeňa odkopává na roh.

83
    Zápas se v pokldiném tempu dohrává. Míč mají na své polovině Hranice, Baník už moc aktivně nenapadá.

82
    Drozdova střela mířila hodně vysoko, Tomečka odkopává od své branky.

81
    Nákop mířil na Vymětálíka, kterého ale ustrářil Říha. Následoval pokus o přenesení hry na druhou stranu, ten ale končí až u Tomečky.

80
    Rychlý protiútok Baníku končí na obranném bloku Hranic.

79
    Střídání v týmu SK Hranice:
    ze hřiště odchází Kundrát, přichází Koňařík.

78
    Po nepřesném pasu, který skončil za brankovou čárou, bude odkopávat Hrubý.
    76. DROZD - 5:0

76
    Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
    A máme tady pátý přesný zásah domácích! JAKUB DROZD natáhl na hranici šestnáctky a jeho bomba zapadla přesně za vzdálenější tyč Tomečkovy branky.