Dukla – Zubří 31:25 (kon.) | Karviná – Jičín 34:24 (kon.)
HCB Karviná
34:24 (19:9) Stav série: 1:0
O2xyworld HBC Jičín
Středa 22.03.2023, 18:30 • hala STaRS Karviná • Play-off Chance Extraligy mužů • Čtvrtfinále

HCB Karviná – O2XYWORLD HBC Jičín 34:24 (19:9)
    Nejvíce branek: Užek 6, Patzel 5, Solák 5/2 – Kovařík 6/3, Ženatý 4/1, A. Dolejší 3/2. Rozhodčí: Petr Kirchner – Michal Vacula. Sedmimetrové hody: 4/3 – 8/6. Vyloučení: 3:4. (20:01:49)

Karviná už druhý poločas jednoduše a poklidně dovedla do vítězného konce. Šance dostal i širší tým, například brankář Brychlec dokonce i vychytal sedmičku. Karviná tak bere první bod a Jičín bude mít do dalšího zápasu o čem přemýšlet.

Konec zápasu. (34:24)
    60
    Šimon Thorovský je dalším z hráčů, kteří se trefili v poslední minutě. Zápas tak skončí desetibrankovým rozdílem. (34:24)
    60
    Jičín přidává další branku. Poté, co Karviné odebral míč, se dostal do šance. Tu zakončil parádní střelou Filip Matouš. (34:23)

60
    Hostující trenér si vybírá poslední oddechový čas. (34:22)
    58
    Vojtěch Prašivka vylepšuje své statistiky v závěru utkání, když přidává druhý gól. (34:21)
    57
    Po pravé straně se na křídlo přiřítil Patrik Fulnek. Ten si pak skočil k brance a mířil na vzdálenější tyčku. (33:21)
    55
    Pěkná kombinace Jičína vyústila v přečíslení, které úspěšně zakončil Šimon Thorovský. (32:21)
    53
    Vojtěch Prašivka si připisuje svou dnešní vůbec první branku. (32:20)
    52
    Parádní střela pod víko v podání hostujícího Matěje Ženatého zajistila snížení a celkově dvacátou branku Jičína. (31:20)

51
    Mokroš má další zákrok. Míč mířící pod víko zachytil oběma rukama. Byla to katastrofální střela. (31:19)
    51
    Pěkná kombinace Karviné uvolnila Jana Užka, který posouvá Baník do dvanáctibrankového náskoku. (31:19)
    49
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HCB Karviná (Denis Harabiš).
    (30:19)
    48
    Gól vstřelil tým O2XYWORLD HBC Jičín (Matěj Ženatý). (29:19)
    47
    Gól vstřelil tým O2XYWORLD HBC Jičín (Martin Miľko). (29:18)
    47
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jonáš Patzel). (29:17)
    47
    Matěj Ženatý uspěl alespoň ze hry. Jeho hezká rána zapadla do levého dolního růžku. (28:17)