Nový Jičín – Kopřivnice 5:4 (kon.) | Val. Meziříčí – Havířov 0:9 (kon.) | Opava – Šumperk 7:3 (kon.)
Vel. Meziříčí – SHKM Hodonín 3:4 (1:2 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Vyškov 3:4 (kon.) | Benátky n/J – Děčín 1:2 (kon.)
Vrchlabí – Letňany 3:4 (kon.) | Tábor – Mostečtí Lvi 2:1 (kon.) | Technika Brno – Žďár n/S 0:3 (kon.)
Kralupy n. Vltavou – Hronov 7:4 (kon.) | Řisuty – Písek 5:4 (kon.) | Příbram – Kobra 6:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:4 (0:1, 2:0, 1:3)
Hokej Vyškov
Středa 11.10.2023, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Východ • Skupina Východ

Je tu konec! Bruslaři se po nepovedení první třetině kráčeli ke třem bodům, když se jim podařilo otočit skóre a zareagovat i na vyrovnávající gól ze 46. minuty. Domácí ale totálně nezvládli koncovku utkání, ve kterém Vyškov nejdříve po chybě brankáře vyrovnal. Hosté poté 68 před koncem utkání strhli zápas na svojí stranu gólem v přesilové hře.

To je dnes ode mě vše. Těším se u dalšího přenosu, na počtenou. (20:17:27)

59:54
    Střelu Jana Nováka z levého kruhu zastavila obrana hostů.

59:33
    Endálův pokus z úhlu ani neprošel na bránu.

59:13
    Čermákovu ránu od modré vyrazil Synek betonem.

59:10
    Vyloučení v týmu Hokej Vyškov:
    Adam Studený – 2 min., nedovolené bránění.

58:52
    Oddechový čas pro tým BK Havlíčkův Brod.
    58:52 Dominick VAŠÍČEK - 3:4

58:52
    Vyškov právě vstřelil branku!
    Vyškov využívá přesilovou hru a 68 sekund před koncem třetí třetiny jde do vedení! Matěj Mikulík zavezl po pravé straně kotouč do útoku. Následně se mu podařilo protlačil puk před bránu, odkud přesně zakončil DOMINICK VAŠÍČEK. Asistence: Matěj Mikulík, Matěj Sebera.

58:24
    Bruslařům se podařilo vyhodit.

58:11
    Hosté vyhráli vhazování a rychle vystřelili od modré čáry. Novák měl sice s pokusem soupeře menší potíže, nakonec ho ale schoval ve své výstroji.

56:43
    Je znovu vyrovnáno! Toto si brankář Havlíčkova Brodu za rámeček nedá. JAKUB LEHEČKA vyslal nepříliš dobře umístěnou ránu od levého mantinelu na Novákovu lapačku. Gólmanovi domácího týmu však prošel kotouč výstrojí. Asistence: Vojtěch Krejčiřík, Adam Studený.

55:58
    Bruslaři zdvojili útočícího hráče Vyškova a vyhodili kotouč. Ten se ale nakonec jen tak ploužil, takže se zakázané uvolnění nepíská.

55:10
    Sebera si po levé straně najel do útočného pásma a z prostoru kruhu vystřelil. Novák si našel letící puk lapačkou.

Dnešní utkání sleduje 297 diváků.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 30. Pártl (Endál, Čermák), 40. Valášek (Čermák, Tecl), 53. Kuchta (Voříšek, Bureš) – 5. Lekeš (Kořenek, Žižka), 46. Sebera (Mikulík, Štefka), 57. Lehečka (Krejčiřík, Studený), 59. D. Vašíček (Mikulík, Sebera)

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Nedvěd) – J. Novák (A), Čermák, D. Vacík, Vala, Benák, Zych – Tecl, Valášek, Kopic – Endál, Pártl, Křehlík – Pavelec, Holenda, Voříšek (A) – Košťál, Kuchta (C), Bureš.
    Trenér: Aleš Kraučuk

Hokej Vyškov: Synek (Šarman) – Žižka (C), Mikulík, Dluhoš, D. Hohl, Hefka, Studený, Holemý – Popelka, Lehečka (A), Krejčiřík – Sebera, Štefka, D. Vašíček – Lekeš, Janeček, Tomajko – Kořenek, Ramert.
    Trenér: Michal Konečný

Rozhodčí: Jan Červenka – Ondřej Tuháček, Jakub Figer