Havlíčkův Brod – Šumperk 3:4 (kon.) | Žďár n/S – Val. Meziříčí 2:3 (kon.) | Hronov – Kobra 4:1 (kon.)
Vrchlabí – Řisuty 9:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
3:4 (0:0, 2:4, 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 27.12.2023, 18:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Východ • 25. kolo

Je tu konec! Po bezbrankové první třetině se Šumperk dvakrát dostal do dvoubrankového vedení. Pět a třičtvrtě minuty před koncem třetí části se podařilo domácím snížit, kýžená vyrovnávající branka ale už nepřišla. Draci si tak v Havlíčkově Brodě vybojovali tři body za těsnou výhru 4:3.

To je dnes ode mě vše. Těším se u dalšího přenosu, na počtenou. (20:19:52)

59:59
    Oba hráči na vhazování se do sebe zaklesli, ke kotouči pak jako první dojel Bureš, který z otočky vystřelil. Jeho střela ale kýžené vyrovnání nepřinesla.

59:57
    Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK:
    Ondřej Šišolák – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

59:53
    Rána Jana Nováka od modré zaplula jen těsně na bránu Šumperka.

59:37
    Domácí hrají bez brankáře!

59:21
    Šumperk vyhrál vhazování ve vlastním pásmu, jeden z Bruslařů ale zůstal po ostrém zákroku soupeře ležet na ledě. Po odpískání se tak vhazuje v pásmu domácích.

59:11
    Hosté se dostali ke kotouči, vyhodili však jen na zakázané uvolnění.

59:04
    Domácí znovu odvolávají brankáře!

58:50
    Domácí vyhráli vhazování. Vala ihned vyslal do útoku Kopice, tomu se ale nepodařilo dostat do pásma.

58:37
    Oddechový čas pro tým DRACI PARS ŠUMPERK.

58:37
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod:
    Petr Kuchta – 2 min., sekání.

58:25
    Bruslaři byli blízko vyrovnání! Kotouč skákal na brankové čáře, Draci ale puk do své sítě nepustili!

58:08
    Hosté se málem trefili do prázdné brány, nakonec se ale píská zakázané uvolnění. Domácí zůstávají s šesti hráči v poli.

58:00

57:56
    Znovu se vhazuje v pásmu hostů.

57:45
    Vhazování ale vyhráli hosté, Novák couvá zpět do své brány.

57:40
    Vhazuje se v pásmu Šumperka, Čeněk Novák zatím zůstává v bráně, je ale připravený dojet na střídačku.

57:40
    Oddechový čas pro tým BK Havlíčkův Brod.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 31. Valášek (Pártl), 35. Havlát (J. Novák, Valášek), 55. Dymák (Vala, Čermák) – 25. Vachutka (Jaroš, Antoníček), 27. Jaroš (Vachutka), 33. Dudycha (Jaroš, Vachutka), 34. Šišolák (J. Horký, Scheuter)

BK Havlíčkův Brod: Maláč (34. Č. Novák) – J. Novák (A), Čermák, Vala, A. Dvořák, D. Vacík, Benák, Zych – Kopic, Valášek, Bureš – Voříšek (A), P. Kuchta (C), Havlát – Křehlík, Pártl, Holenda – Dymák, Pavelec.
    Trenér: Aleš Kraučuk

DRACI PARS ŠUMPERK: Irgl (Ryšavý) – Jarmara, Dudycha, Minařík, Rutar (A), P. Hohl, P. Kubíček, Cekr – Antoníček, Jaroš (C), Vachutka (A) – J. Horký, Šišolák, Scheuter – Skopal, Polách, Danielčák – Tomeš, Müller, Lichner.
    Trenér: Tomáš Sedlák

Rozhodčí: Jan Grygera – Kamila Smetková, Patrik Augusta