Havířov – Kopřivnice 7:1 (kon.) | Chomutov – Tábor 0:2 (kon.) | Šumperk – Nový Jičín 3:4 (kon.)
Opava – Val. Meziříčí 6:2 (kon.) | Vyškov – SHKM Hodonín 6:2 (kon.) | Žďár n/S – Vel. Meziříčí 2:3 (kon.)
Hronov – Kobra 2:4 (kon.) | Děčín – Vrchlabí 8:4 (kon.) | Letňany – Ústí n/L 5:6 (kon.)
Technika Brno – Havlíčkův Brod 4:5 (po pr.) | Řisuty – Písek 3:7 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Benátky n/J 0:3 (kon.)
Příbram – Mostečtí Lvi 8:3 (kon.)
Technika Hockey Brno
4:5 (0:2, 3:1, 1:1 - 0:1)
BK Havlíčkův Brod
Středa 17.01.2024, 18:30 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. liga skupina Východ • 30. kolo

Utkání Techniky Brno s Havlíčkovým Brodem je minulostí. Hostům se podařilo odrazit útok Brňanů, a stále tak zůstávají v elitní osmičce. Bruslaři si hlavně pomohli povedenou první třetinou, ve které se dostali do dvoubrankového vedení. Technice se však podařilo vyrovnat a zkraje třetí části se dokonce dostala o gól napřed ona. Havlíčkobrodští hokejisté ovšem nakonec dovedli zápas do prodloužení, ve kterém si po hezké akci připsali druhé bod do tabulky.

Střely na konci zápasu: 28:43 (7:13, 15:15, 6:14 – 0:1)

To je dnes ode mě vše. Těším se u dalšího přenosu, na počtenou. (20:48:32)

60:43 Marek TECL - 4:5

60:43
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Je konec! Bruslaři hned zkraje prodloužení dávají branku a připisují si bonusový bod za výhru po prodloužení. Celou akci začal nahrávkou z vlastního pásma Jan Novák. Milan Valášek poté zavezl puk po pravé straně do útočného pásma, kde ve správný moment našel před bránou MARKA TECLA, jenž se prudkým pohybem uvolnil a střelou z první překonal Michala Šurého. Asistence: Milan Valášek, Jan Novák.

60:30
    Hosté zavezli kotouč až do svého pásma.

60:06
    Úvodní vhazování prodloužení vyhráli domácí, ti se ale brzy puku zbavili.

60:01

Ani třetí třetiny rozuzlení dnešního utkání nepřinesla. Technika se nejdříve dostala do vedení, Bruslařům se ale podařilo v polovině periody vyrovnat. Obě mužstva si poté vytvořila několik šancí, další branka už ale nepadla.

Střely po 3. třetině: 28:42 (7:13, 15:15, 6:14)

60:00

59:15
    Pospíšil se dostal s pukem až k levé tyči, odkud se snažil střelou na bližší část konstrukce překvapit brankáře hostů. Tam ale mezírka nezůstala.

59:02
    Dělovka Remty od modré čáry neprošla skrumáží těl před bránou.

58:34
    Pospíšil nyní spíš jen nahodil puk na bránu. Novák srazil hrací předmět do rohu kluziště.

57:03
    Rychlý útok Havlíčkova Brodu zakončil z ostrého úhlu Valášek. Šurý nenechal u tyče volno. Po absolvovaném souboji doklouzal až do brány Endál. Svatyně domácích vypadla ze svého místa, hra se tak přerušuje.

56:44
    Patrik Vašíček si i přes těsnou obranu udělal na ose hřiště místo ke střele. Jeho pokus však Novák chytil do lapačky.

56:22
    Píská se úmyslný ofsajd Havlíčkova Brodu. Vhazuje se tak před Čeňkem Novákem.

55:34
    Voříšek našel dobrou přihrávkou před bránou najetého Bureše. Jeho střelu z první ale zablokoval jeden z obránců.

55:08
    Endál se uvolnil na pravé straně a vystřelil. Puk se odrazil přímo na Tecla, jenž ale do kotouče místo střely jen šťouchl.

54:37
    Zakázané uvolnění se nyní píská na druhé straně. Bruslaři si nerozuměli při rozehrávce.

53:56
    Pártl vystřelil od modré mimo bránu. Domácí poté pod tlakem vyhodili puk na zakázané uvolnění.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 28. T. Pigl (Pospíšil, T. Handl), 33. Pospíšil (T. Handl, T. Pigl), 35. T. Pigl (T. Handl, Pospíšil), 42. Martinec (Benýšek, Úlehla) – 2. Endál (Kopic, J. Kuchta), 8. Kopic (Benák, J. Kuchta), 35. Kopic (Pártl, A. Dvořák), 51. Bureš (Voříšek, A. Dvořák), 61. Tecl (Valášek, Ja. Novák)

Technika Hockey Brno: Šurý (Nešpůrek) – Fajmon, Kališ, Úlehla, Fornál, P. Vašíček, K. Holík, Remta – Pospíšil (A), Harmim, T. Pigl – Bartes, T. Handl, Račický – Vach, Martinec, Masař – Benýšek (C), Picka.
    Trenér: Martin Stloukal

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Nedvěd) – Ja. Novák (C), A. Dvořák, J. Kuchta, Benák, D. Vacík, M. Krejčí – Tecl, Dymák, Bureš – Endál, Pártl, Kopic – Havlát, Valášek (A), Košťál – Voříšek (A).
    Trenér: Aleš Kraučuk

Rozhodčí: Jiří Škach – Marek Bubela, Tomáš Kučera