Košice – Zlín 3:5 (kon.) | Skalica – Litvínov 5:2 (kon.) | Trenčín – Třinec 2:2 (kon.)
HC Košice
3:5 (1:3, 0:1, 2:1 - 1:2)
Berani Zlín
sk Pátek 17.08.2012, 13:00 • ZŠ Dubnica nad Váhom • RONA Cup

Týmto je zápas oficiálne skončený, PSG Zlín zvíťazil 5:3 v zápase a 2:1 po samostatných nájazdoch. Ďakujeme za pozornosť pri tomto zápase, pozývam Vás na sledovanie stretnutia HK 36 Skalica - HC VERVA Litvínov, ktorý začína už o 16/00. Dovtedy dovidenia. (15:00:06)

Nagy si zasekol brankára, trafil ale iba žŕdku. (1:2)

Fořt nenavýšil stav. (1:2)

Jokeľ neodohral samostatný nájazd dobre, navyše pri pokuse spadol. (1:2)

Melenovský poľahky prekonáva Riečického. (1:2)

Slovákovi finta nevyšla. (1:1)

Ondráček chcel zdvihnúť puk pod spojnicu, ale minul bránu. (1:1)

Matúš Chovan prízemnou strelou vyrovnáva. (1:1)

Okál neprekonal Riečického. (0:1)

Kuběna však už nie. (0:1)

Jaroslav Balaštík našiel medzeru medzi betónmi Riečického. (0:1)

Ako prvý pôjde Balaštík.

Nasledovať budú samostatné nájazdy.

60:00

59:29
    Puk skončil po teči na ochrannej sieti.

59:00
    Posledná minúta tretej tretiny. Po zápase budú nasledovať ešte doplnkové samostatné nájazdy - po 5 na každej strane.

58:39
    Košičania bojujú ako levy, no vyrovnanie už pravdepodobne nepríde.

57:53
    Košice dali gól!
    Krásna technická strela RADKA DEYLA spoza obrancu končí v sieti Horčičku! Košice ožili, do konca stretnutia ostávajú už len dve minúty.

56:36
    Bratia Hunovci sa rútili na bránu, RÓBERT HUNA zvolil namiesto prihrávky strelu pomedzi betóny Horčičku a oplatilo sa.

55:45
    PSG Zlín má dnes celkom slušnú divácku podporu, z tribún sa celý zápas ozývajú pokriky na modro-žltých.

Peter Marienka

Branky a nahrávky: 8. Macejko, 57. Ro. Huna, 58. Deyl - 1. Balaštík, 3. Okál (Melenovský), 15. Ondráček, 28. Melenovský (Šlahař, Kotvan), 48. Fořt

HC Košice: Riečický - Kolba, Takáč, Gajdoš, Deyl, Chovan, Novák, Macejko, Brejčák, Šeda - Jokeľ, Kuběna, Slovák, Gmitter, Svitana, Mat. Chovan, Mar. Chovan, Jenčík, Spilar, Piatak, Nagy, Ro. Huna, Ri. Huna, Haščák.
    Berani Zlín: Horčička - Tesařik, Kotvan, Matějíček, Linhart, Zámorský, Horák, Valenta, Šenkeřík - Fořt, Okál, Balaštík, Leška, Ondráček, Kubiš, Honejsek, Šlahař, Melenovský, Finsterle, Holík, Veselý.

Rozhodčí: Lokšík - P. Tvrdoň, M. Tvrdoň