Mladá Boleslav – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Příbram – Plzeň 0:3 (kon.) | Slovácko – Táborsko 0:2 (kon.)
Č. Budějovice – Teplice 4:0 (kon.) | Slavia – Olomouc 1:1 (kon.) | Dukla Praha – Liberec 3:2 (kon.)
Hr. Králové – Brno 1:0 (kon.)
FK Příbram
0:3 (0:0)
FC Viktoria Plzeň
Pondělí 27.08.2012, 16:00Juniorská liga

Plzeň v Příbrami hladce zvítězila, ale v první půli nevystřelila mezi tyče příbramské branky. Dvěma brankami se blýskl hostující Daniel Černý, za hosty nejvíce zlobil v závěru Michal Kdolský, který přišel na hřiště až v 77. minutě. Přejeme vám pěkný večer! (18:00:05)

90
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Po přihrávce Martina Hrubého skóruje do prázdné branky MATĚJ KYNDL.

87
    Největší šanci domácích v celém zápase zlikvidoval gólman Aledš Mandous, který vychytal Michala Kdolského.

84
    Hostujícího Daniela Černého nahrazuje na hřišti Michal Růžička.

82
    Hosté střídají, Matěje Končala nahrazuje Jakub Krčál.

80
    Obrovskou šanci na snížení měl domácí Michal Kdolský hned po třech minutách na hřišti. Nastřelil však pouze tyč.

77
    Domácího Tomáše Vnuka střídá Michal Kdolský.

71
    DANIEL ČERNÝ předvedl další hezkou individuální akci a střílí svou druhou branku v zápase.

70
    V domácím týmu došlo k dalšímu střídání. Davida Čížka nahrazuje na hřišti Lukáš Stratil.

65
    Hostující Matěj Kyndl dostává žlutou kartu.

64
    Domácího Lukáše Brotánka střídá Ondřej Šípek.

59
    I domácí vyslali první střelu na branku, ale pokus Stanislava Skořepy vychytal hostující gólman Mandous.

53
    Po individuální akci otevírá skóre první střelou mezi tyče hostující DANIEL ČERNÝ.

51
    Zatím ve druhém poločase stále čekáme na nebezpečnější akci.

46
    Druhou změnou v sestavě Plzně je odchod Martina Hoffmanna. Na hřiště nastupuje Dvořák.

46
    O poločase střídají také hosté. Místo Robina Hošťálka přichází Michal Lukeš.

46
    Pro druhou půli nahrazuje v domácím dresu Filipa Řezáče Petr Haas.

46

Rozhodčí Bílek nenastavil ani jednu minutu a hráči jdou do šaten za bezbrankového stavu. Dvě šance hostí měl Daniel Černý, jednou trefil tyč Tomáš Petráček, domácí zatím stříleli dvakrát nad. Přímé střely na branku jsme se nedočkali. Druhý poločas začne přibližně v 17:03.