Ústí n/L – Motor ČB 2:0 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 4:0 (kon.) | Vítkovice – Zlín 3:4 (po pr.)
HC Litvínov – HC Plzeň 2:0 (kon.) | Chomutov – HC Kladno 5:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 1:2 (kon.)
Třinec – Olomouc 4:3 (po s.n.) | Mladá Boleslav – Jihlava 1:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:2 (0:1, 1:1, 0:0)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 06.09.2012, 18:00DHL Extraliga juniorů

Z mé strany je to vše a přeji pěkný večer. (20:08:06)

Máme za sebou nesmírně vyrovnané utkání, které nabídlo sice málo gólů, avšak bylo na co se koukat. Góly padaly ovšem pouze na začátku prvních dvou třetin, v posledním dějství se na branku čekalo marně. Obě mužstva nechtěla udělat zbytečně chybu, vláště hosté, kteří hráli ze zajištěné obrany a často znemožňovali domácím probojovat se do útočného pásma. Když se tam dostali, neměli střelecké štěstí. Naproti tomu hosté si také vypracovali dobré šance, ale i jejich muška byla vychýlená. Spravedliá by možná s ohledem na průběh byla dělba bodů, avšak Dukla vstřelila dva góly a Boleslav jen jeden, takže bere všechny tři body.

60:00
    Jiří Kurka (MBL) byl v poslední sekundě potrestán dvěmi minutami za sekání.

60:00

59:42
    Oddechový čas pro domácí.

59:42
    Snaha o založení hry skončila zakázaným uvolněním.

59:16
    Dukla ve středním pásmu poslala puk zpět k domácímu brankáři.

59:00

58:54
    Vhazování ve středním pásmu.

58:38
    Domácí vyvezli na drahnou chvíli puk do útočného pásma a šetří čas.

57:42
    Hynek Tobola pálil od modré těsně vedle!

57:00
    Patrik Podsedníček (MBL) dostal trest 2+10 minut za podražení a nesportovní chování, řekl patrně něco peprného. Trest za něj odpykává Libor Bartoš.

56:46
    Rozhodčí signalizuje výhodu pro hosty.

55:54
    David Kulich pálil od modré k protější tyči, Šťastný se musel natahovat.

55:35
    Puk se ocitl mimo kluziště. Vhazuje se ve středním pásmu blíže k Šťastnému.

55:05
    Dukla vynikajícím způsobem brání Boleslavským v rozehrávce. Domácí nejsou schopni překročit svou modrou čáru.