Třinec – Kometa Brno 2:4 (kon.) | Chomutov – Sparta 7:5 (kon.) | Zlín – K. Vary 4:2 (kon.)
Kladno – Vítkovice 4:1 (kon.) | Plzeň – Pardubice 1:2 (kon.) | Motor ČB – Liberec 4:1 (kon.)
Slavia – Litvínov 1:2 (kon.)
Berani Zlín
4:2 (2:0, 2:2, 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 21.09.2012, 17:30Tipsport extraliga

V poslední třetině jsme žádnou branku neviděli. Berani tak i své druhé domácí utkání dokázali dotáhnout do vítězného konce za tři body. Pro dnešek je to vše, hezký zbytek pátečního večera. (19:46:02)

60:00

59:58
    Ještě poslední buly před Závorkou.

58:30
    Zápas sleduje 4410 diváků.

58:30
    Kumstát zkoušel na Sedláčka kličku do bekhendu, zlínský brankář ho dokázal parádním zákrokem vychytat.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí části.

57:14
    Köhler vybídl Lešku, Závorka se blýskl skvělým zákrokem.

56:49
    Zakázané uvolnění Zlína, buly před Sedláčkem.

56:39
    Zaťovič se natlačil na Sedláčka a hra je přerušena.

55:23
    Vary se natlačili před Sedláčka a snaží se vstřelit kontaktní branku.

53:20
    Zaťovič vyslal tvrdý projektil, Sedláček zasáhl vyrážečkou.

50:17
    Košťál mohl potrestat zlínskou defenzívu, Sedláček proti jeho střele včas sklapl oba betony k sobě. Energie je kompletní.

48:54
    Energie ve čtyřech.

48:17
    Hosté opět vyhodili puk do hlediště a opět za to budou pykat. Berani budou hrát 37 vteřin přesilovku 5na3. Vyloučen je Jan Košťál (KVA).

46:54
    Zlín si zahraje přesilovou hru. Dvě minuty si odpyká Roman Prošek (KVA) za zdržování hry.

45:20
    Čechovi se dnes moc nedaří, potvrdil to moment, kdy mu při úniku uskočil kotouč.

44:10
    Bekhendové zakončení Balaštíka Závorka vyrazil.

42:34
    Obrovský tlak Zlína gól v přesilovce nepřinesl.

40:26
    Václav Skuhravý (KVA) 2 minuty za hákování.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 10. Veselý (Tesařík, Čajánek), 17. Zámorský (Čajánek, Veselý), 30. Okál (Holík), 37. Veselý (Honejsek, Hamrlík) - 30. Kumstát (Pech), 36. Gřegořek (Kumstát, Prošek)

Berani Zlín: Sedláček - Tesařík, Řezníček, Köhler, Čech, Matějíček, Čajánek, Leška, Linhart, Ondráček, Zámorský, Kubiš, Honejsek, Hamrlík, Melenovský, Finsterle, Holík, Veselý, Okál, Horák, Balaštík.
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka - Kohn, Koblasa, Keith, Vachovec, Gřegořek, Látal, SKladaný, Zaťovič, Pech, Gulaši, Košťál, Gründling, Skuhravý, Kumstát, Prošek, Kloz, Rohan, Rohan, Heřman, Zucker.