Liberec – Chomutov 2:5 (kon.) | Pardubice – Motor ČB 2:3 (kon.) | Vítkovice – Třinec 1:3 (kon.)
Litvínov – Zlín 1:2 (kon.) | K. Vary – Plzeň 5:4 (kon.) | Sparta – Kladno 3:4 (kon.)
Kometa Brno – Slavia 3:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:4 (2:2, 1:1, 2:1)
HC Škoda Plzeň
Neděle 23.09.2012, 17:30 • KV Arena • Tipsport extraliga

Energie předvedla srdnatější výkon a po zásluze získává tři body. Loučí se s Vámi Vladimír Koča. (20:13:12)

Na ledě probíhá obrovská děkovačka.

Nejlepší hráči: Martin Straka (PLZ) a Martin Zaťovič (KVA).

60:00

59:58
    Martin Straka (PLZ) hákoval střílejícího Zaťoviče a je hotovo.

59:49
    Trest pro Skuhravého (KVA)! To je nepříjemné pro domácí barvy!

57:16
    Teď měli domácí štěstí, že Jeřábkovi střela nesedla. Puk mimo domácí třetinu.

56:45
    A znovu se energetici osvobodili.

56:19
    A puk je u Svobody!

Dnešní utkání sleduje 5086 diváků.

55:56
    Rozhodčí si vybral z mnoha soubojů právě ten Pohlův (KVA) a ten si tak půjde na dvě minuty odpočinout.

Vladimír Koča

Branky a nahrávky: 5. Zaťovič (Pech, Kumstát), 8. Pech (Kumstát), 39. Zaťovič (Kumstát), 42. Gřegořek (Kumstát, Gulaši), 53. Zaťovič (Pech) - 13. Straka (Vlasák, Kovář), 20. Pletka (Balej), 30. Lev (Slovák), 56. Straka (Vlasák, Hanzlík)

HC Energie Karlovy Vary: Mensator (Závorka) – Gřegořek, Gulaši, Gründling, Prošek, Látal, Kloz, Rohan M. – Košťál, Skuhravý, Zucker – Koblasa, Vachovec, Rohan T. – Zaťovič, Pech, Kumstát – Skladaný, Pohl, Keith – Doležal
    HC Škoda Plzeň: Svoboda (Mazanec) – Jeřábek, St.Pierre, Hanzlík, Marušák, Slovák, Růžička, Boháč – Heřman, Balej, Kratěna, Vlasák, Straka, Lev, Kovář, Hollweg, Pitule, Dvořák, Havlíček, Gulaš, Pletka

Rozhodčí: Šindler, Lacina – Jelínek, Pešek