Třinec – Chomutov 2:0 (kon.) | Motor ČB – Sparta 3:2 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 4:3 (po pr.)
Litvínov – Vítkovice 4:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 3:1 (kon.)

Třinec právě vstřelil branku!
    Při hře Chomutova bez brankáře se k puku dostal JIŘÍ POLANSKÝ a jeho rána od červené čáry se zastavila až v síti - 2:0. Bez asistence.

56:10
    Klouček rybičkou zabránil takřka jistému gólu Marka Sikory!

56:40
    Chomutov dostává ještě jednu šanci na vyrovnání! Domácí Lojek hrál bez přílby a je za to vyloučen na dvě minuty.

55:41
    S první střelou MARTINA RŮŽIČKY si hostující gólman poradil, na následnou dorážku do odkryté klece byl již krátký. Asistence: Radek Bonk a Václav Varaďa.

55:29
    Růžička s Varaďou byli blízko branky, ale co dnes předvádí Kostúr je neskutečné!

54:53
    Že by jedna z posledních šancí domácích na zisk tří bodů? Milan Kraft se nechal vyloučit za hákování.

54:43
    Varaďa poslal před bránu plachtící oblouček, ale Kostúr vše dobře viděl a tak pok ukryl do lapačky.

54:02
    Bonk naznačil střelu, přenechal Růžičkovi do tandemu, a ten vyslal sice prudkou, ale nepřesnou střelu.

52:52
    Závěr utkání je oběma celky pojat dosti defenzivně, mužstva se střídají v držení kotouče a hraje se převážně ve středním pásmu.

51:37
    Hraje se v plném počtu na obou stranách.

50:38
    Při hře čtyř proti čtyřem se zatím hraje převážně ve středním pásmu.

49:38
    Přesilová hra domácích ale neměla dlouhého trvání. Bonk v útočném pásmu nechtěně zasáhl soupeře hokejkou do obličeje, ale na to se nehledí a třinecký kapitán tak odchází na dvě minuty na trestnou lavici za hru vysokou holí.

48:57
    Další šance domácích v přesilové hře. Hřebejk je vyloučen na dvě minuty za hákování a k tomu dostal navrch desítku za nesportovní chování.

48:53
    Ani Růžičkova otočka kolem brány nezapadla.

48:29
    Zápas sleduje 3474 diváků.

48:24
    Zápas se proměnil v čekání na třinecký gól. Prakticky neustále se hraje v pásmu hostů, ale Kostúrova brána je pro třinecké hokejisty pro dnešní večer snad začarovaná.