Benátky n/J – Havlíčkův Brod 1:3 (kon.) | Jihlava – Písek 7:1 (kon.) | Třebíč – Mladá Boleslav 1:2 (po s.n.)
Ústí n/L – Olomouc 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Litoměřice 2:3 (kon.) | Šumperk – Most 1:2 (po s.n.)
Kadaň – Beroun 4:1 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 26.09.2012, 17:301. liga (ČR)

Velmi dobrý nástup hostujícího mužstva do utkání se ukázal jako rozhodující. Domácí vládli zejména ve druhé třetině, kdy ale naráželi na výborného Daniela Dolejše v havlíčkobrodské brance. (19:47:59)

60:00

59:21
    Puk je v rohu kluziště domácího obranného pásma.

59:04
    Icing hostujícího týmu.

58:41
    Puku se zmocnil Třetina, avšak z křídla neprostřelil Vošvrdovy betony.

58:32
    Domácí se nemohou dostat do útočného pásma.

57:57
    Puk v ochranné síti, vhazovat se bude před Dolejšem.

57:50
    Šimkův pokus od modré byl sražen mimo.

57:38
    Král vyjel zpoza branky, ke střele se však nedostal.

56:50
    Knotek neuspěl v sólu jeden na jednoho proti Jánošíkovi.

56:23
    Vyloučený Jaroměřský je na ledě.

56:13
    Nyní domácí gólman betonem zakročil proti střele Rytnauera.

56:02
    Kostourek zpoza kruhu vyprášil Vošvrdův beton.

55:33
    Hosté příliš nikam nespěchají. Domácí se snaží ukořistit kotouč a založit útok, to se jim ale zatím nedaří.

54:50
    Domácí vyhazují.

54:40
    Endálovu nabídku tečoval Protivný do ochranné sítě.

54:23
    Vyloučen domácí Jan Jaroměřský za podražení.

54:16
    Hosté hrají v plném počtu.

53:58
    Meidl se proháčkoval až do útočného pásma a přihrál zpět na hole havlíčkobrodských beků.

Ondřej Nejedlo

Branky a nahrávky: 34. Dušek (Vlach, Vitásek) - 2. Polodna (Endál), 2. Rytnauer (Ondráček, Kostourek), 45. Endál (Morava, Kostourek)

HC Benátky nad Jizerou: Vošvrda (Stejskal) - Šimek, Vitásek, Jánošík, Moravec, Ulrych, Kajínek, Jaroměřský, Kolmann - Bortňák, Dušek, Klimt, Skalický, Skořepa, Bárta, Vlach, Král, Jonák, Jech, Liška, Kopic.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Suchan) - Jelínek, Ostrčil, Pavlík, Protivný, Morava, Soldán, Blažek - Meidl, Štěpánek, Semorád, Endál, Třetina, Polodna, Rytnauer, Kostourek, Ondráček, Vondráček, Knotek, Stehlík, Musil.

Rozhodčí: S. Mertl - Flegl, Polonyi