Jihlava – Litoměřice 7:0 (kon.) | Třebíč – Most 4:2 (kon.) | Ústí n/L – Havlíčkův Brod 5:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Písek 6:1 (kon.) | Hr. Králové – Benátky n/J 3:0 (kon.) | Kadaň – Šumperk 7:1 (kon.)
Olomouc – Beroun 8:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Středa 10.10.2012, 17:30 • Zlatopramen Arena, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

Oba celky předvedly velmi kvalitní hokej, diváci se nemohli nudit. Více zkušeností v koncovce prokázali Ústečtí Lvi, kteří se také radují po výhře 5:3. Havlíčkův Brod byl pro domácí těžkým soupeřem, ale na body to nestačilo. (19:57:53)

60:00

59:46
    Lvi právě vstřelili branku!
    Havlíčkův Brod ztratil v útočném pásmu kotouč, který na druhé straně hřiště dojel Laš a naservíroval ho DANIELU BOHÁČOVI, jenž se do prázdné branky nemýlil! Hostujícím hráčům už nezbyly síly na návrat ke své brance. Asistence: Marek Laš.

59:18
    Roubík do odkryté klece minul!

58:34
    Brod hraje power-play, gólman Dolejš odjel na střídačku!

58:33
    Vladimír Brož (UNL) vyloučen za vysokou hůl. Další přesilovka pro Havlíčkův Brod.

57:22
    Skvělé zákroky Koutského, Rebelové si nyní v přesilovce vypracovali velké šance!

56:53
    Brod byl sice v útoku, ale Musil posléze ztratil kotouč, proto domácí mohli vyhodit puk přes všechny čáry.

56:25
    Čermák (UNL) vyloučen za sekání. V závěru tedy přesilovka pro Rebely.

56:17
    Ústecký Tůma dostal puk před branku a z otočky zakončil. Gólman Rebelů musel být v pozoru, řešil další nebezpečnou situaci.

55:32
    Ústečtí hokejisté podnikli další útok, gólman Dolejš posléze ukryl puk v lapačce.

54:40
    Ústí svého soupeře v přesilovce mačká, zatím však bez gólového efektu.

53:40
    Brodský Musil pálil nebezpečně v jízdě od modré, ale nemířil tak přesně, jak by si sám představoval.

53:03
    Knotek (HBR) vyloučen na dvě minuty za krosček. A za protesty inkasoval dalších deset minut. Dnes tedy z hostujícího týmu vyfasovali Morava s Knotkem 2+10 minut.

52:20
    Ústí zatlačilo Rebely, hosté posléze vyhodili puk na icing.

51:12
    Dnešní šlágr první ligy sleduje 2 039 diváků. Jedná se o dosud největší domácí návštěvu Slovanu v této sezóně.

50:11
    DAVID TŮMA zužitkoval bombu Brože od modré a zasunul puk za bezmocně ležícího Dolejše. Zlatopramen Arena bouří. Asistence: Vladimír Brož.

48:47
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ ENDÁL střílel přes beka a Koutský, který měl zakrytý výhled, inkasoval! Endál dnes vstřelil všechny góly Rebelů a připsal si tak hattrick! Asistence: Petr Polodna.

47:53
    Vzápětí na druhé straně pálil tvrdě zblízka s chutí hrající Tůma! Gólman Dolejš vytáhl další perfektní zákrok a proto nadále drží svůj tým nad vodou!

Martin Pešout

Branky a nahrávky: 3. Tůma (Sýkora, Brož), 33. Ludvík (Roubík, Poživil), 36. Čermák (Tůma, Sklenička), 51. Tůma (Brož), 60. Boháč (Laš) - 4. Endál (J. Pavlík), 31. Endál (Polodna), 49. Endál (Polodna)

HC Slovan Ústí nad Labem: Koutský (Petrásek) - L. Poživil, Sklenička, P. Hořava, Holomek, Vl. Brož, Špelda, F. Pavlík, Vobořil - R. Kovář, Roubík, Ludvík - Matai, Rod, Handlovský - D. Tůma, T. Sýkora, M. Čermák - P. Přeučil, Daniel Boháč, Laš.
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Opršal) - Morava, R. Novotný, J. Pavlík, Protivný, Soldán, Ostrčil, A. Jelínek, Blažek - Rytnauer, R. Vondráček, Ondráček - Endál, Třetina, P. Polodna - V. Meidl, Knotek, Musil - Knesl, P. Štěpánek, Stehlík

Rozhodčí: Mertl, Pešina - Flegl, Zíka