Ústí n/L – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Třebíč – Písek 5:1 (kon.) | Jihlava – Beroun 8:3 (kon.)
Benátky n/J – Most 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Olomouc 3:4 (po pr.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 8:2 (kon.)
Šumperk – Litoměřice 3:1 (kon.)
SK Trhači Kadaň
8:2 (3:1, 2:0, 3:1)
BK Havlíčkův Brod
Středa 07.11.2012, 18:00 • Zimní stadion v Kadani • 1. liga (ČR)

Kadaň si dnes připsala zasloužené tři body. Po většinu zápasu byla lepším týmem. Takový debakl nečekal asi nikdo. Hrdinou zápasu byl domácí útočník FILIP SEMAN. Zaznamenal hattrick a to se nevidí každý den. Tímto se s Vámi loučím a zase někdy s přenosem z Kadaně na shledanou. (20:16:03)

Kadaň právě vstřelila branku!
    Z levé strany se prosadil FILIP SEMAN a přidává už osmou branku domácích. Asistence: Jaroslav Kůs a Martin Mazanec.

56:28
    Puky létají okolo Suchanovo branky.

55:55
    Po úniku a následném faulu dostává Radek Novotný (HBR) dvě minutky za podražení.

54:53
    Po kombinaci v útočném pásmu se prosadil střelou od modré ALEŠ PAVLAS. Asistence: Zdeněk Ondřej a Petr Jíra.

54:09
    Aleš Jelínek (HBR) fauloval pronikajícího kadaňského útočníka a dostává dvě minuty za podražení.

53:48
    Bronislav Andres (KAD) vyloučen na 2 minuty za sekání.

53:18
    Václav Meidl (HBR) dostává dvě minuty za hrubost.

53:00
    Domácí mají puk na svých hokejkách a nikam výrazně nepospíchají.

51:50
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Havlíčkův Brod využívá přesilovku. RADEK NOVOTNÝ si vytáhl Hanuljka z branky a prostřelil ho pod rukou. Bez asistence.

51:05
    Hosté kombinovali v pásmu Kadaně, ale domácí se prozatím ubránili. Nyní se brání ve čtyrech.

50:05
    Domácí inkasují další dvě minuty, tentokrát Tomáš Schmidt - nedovolené bránění.

49:43
    Střelu Mariana Moravy viděl Hanuljak a podržel puk.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 13. Andres (Seman), 17. Jíra (Gajovský), 19. Seman (Kůs, Macháček), 26. Charousek (Ton, Ondřej), 29. Seman (Ondřej), 46. Mainer (Jíra, Schmidt), 55. Pavlas (Ondřej, Jíra), 58. Seman (Kůs, Mazanec) - 3. Endál, 52. Novotný

SK Trhači Kadaň: Hanuljak (Kaššák) - Macháček, Pavlas (C), Schmidt, Szakal (A), Trefný, Mazanec, Opalek - Mainer, Gajovský, Jíra - Ton, Charousek, Ondřej - Kůs, Hanták, Seman - Andres, Haffenrichter, Chlouba.
    BK Havlíčkův Brod: Suchan (Opršal) - Protivný, Pavlík (A), Ostrčil, Soldán, Novotný, Morava (A), Blažek, Jelínek - Vondráček, Polodna (C), Endál, Ondráček, Meidl, Rytnauer, Musil, Štěpánek, Semorád, Stehlík, Knotek, Fiedler

Rozhodčí: Fraňo, Pražák - Brejcha, Suchánek