Třebíč – Hr. Králové 3:2 (po s.n.) | Ústí n/L – Jihlava 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Benátky n/J 4:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Most 5:2 (kon.) | Olomouc – Kadaň 5:1 (kon.) | Písek – Šumperk 3:2 (kon.)
Beroun – Litoměřice 3:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:2 (0:1, 1:1, 4:0)
HC Most
Středa 05.12.2012, 17:30 • ZS Kotlina Havlíčkův Brod Kapacita: 4000. • 1. liga (ČR)

Rebelové zvládli nervy drásající zápas a připisují si tak již čtvrtou výhru v řadě. Úvod do třetí části patřil Ondřejovi Stehlíkovi, který dokázal vstřelit gól a na další dva nahrát. Po jeho vybídkách se trefili Ondráček s Musilem. Navíc se pak trefil ještě Roman Vondráček, kteří rozhodli o výhře.

Já se s vámi loučím, děkuji vám za pozornost, přeji vám hezký zbytek večera a někdy příště u onlajn přenosů z havlíčkobrodské Kotliny napočtenou! (19:44:59)

60:00

59:41
    Je rozhodnuto, domácí vyhazují kotouč a Jan Knotek se připravuje skočit na led. Domácí tribuny již začínají slavit čtvrtý triumf Rebelů v řadě.

59:20
    Po chybě Daniela Hory uháněl kupředu Petr Polodna, ale neměl patřičnou rychlost a svůj nájezd zakončil jen střelou mezi betony gólmana, který si tento prostor pohlídal a svůj tým odvrátil od další pohromy!

58:49
    Jan Pavlík nyní vypíchl kotouč Pavlu Smolkovi, který se snažil probít do útočné třetiny.

58:20
    Aleš Jelínek dokázal nyní vyhodit z rohu pásma obloukem kotouč až k brance, kde je pánem Martin Volke.

58:00
    Domácí vyhazují k Volkemu. Běží nám poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:45
    Domácí budou dohrávat v oslabení, jelikož Jan Knotek (HBR) dostal dvě minuty za podražení.

57:10
    Pavel Musil se na modré čáře snažil chytře prohodit kotouč mezi dva protihráče, ale nepovedlo se mu to a Most drží kotouč na svých holích.

56:22
    Kotouč je u Volkeho a Rebelové v plném počtu. Domácí tak přežili toto oslabení bez úhony.

55:59
    Opět je puk až u mostecké brány. Hostům ubíhá čas pod rukama. Domácí naopak nikam nespěchají.

55:35
    Rebelové znovu vyhazují kotouč až k brance hájené Martinem Volkem.

55:08
    Před brankou se začali postrkovat Jan Soldán (HBR) a Ladislav Gengel (MST). Oba sedí za krosček, tudíž se hraje pět na čtyři.

54:52
    A nyní je kotouč až u Martina Volkeho.

54:36
    Pavel Smolka na modré čáře nezachytil kotouč a domácí dokázali vyhodit do středního pásma.

54:24
    Ihned po buly se dostal kotouč mimo hřiště. Buly ve středním pásmu u střídačky Rebelů. Domácí ukrajují vteřinky z dvojnásobného oslabení, které bude trvat ještě 29 vteřin.

54:19
    Ten samý hráč se nyní probíjel ke střele, ale sudí viděl, že Lukáš Endál (HBR) sekl svého soupeře a vykázal jej na dvě minuty ven.

54:11
    Lukáš Endál po buly ujížděl po levém křídle, ale jeho pokus byl zablokován ještě před Volkem a skončil mimo.

54:04
    Snad první těžší zásah v této třetině si připsal Jaroslav Suchan, který vyrazil do ochranné sítě pokus Jana Tomečka od modré.

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 39. Ostrčil (Rytnauer, Ondráček), 42. Ondráček (Stehlík, Morava), 43. Musil (Stehlík), 45. Stehlík (Třetina, Morava), 48. Vondráček (Ondráček) - 1. Čurilla (T. Rohan, Šrámek), 33. Smolka (Pavlů, M. Rohan)

BK Havlíčkův Brod: Suchan (Neruda) - Pavlík "A", Protivný, Soldán, Ostrčil, Morava "A", Jelínek, Blažek - Endál "C", Knotek, Vondráček - Rytnauer, Třetina, Ondráček - Stehlík, Polodna, Musil - Kozlík, Štěpánek, Fiedler
    HC Most: Volke (Melichar) - Parýzek, Havelka, Tomeček, M. Rohan, Pavlů, Čechura, Charousek "C", Hora - Bojer, Smolka, Gengel "A" - T. Rohan, Čurilla, Šrámek - Kuběna, Slavíček, Nedrda - Hess, Adámek

Rozhodčí: Jan Schmejkal - Josef Špůr, Kamil Zavřel