Hr. Králové – Kadaň 4:3 (kon.) | Olomouc – Most 5:6 (po pr.) | Jihlava – Benátky n/J 2:1 (kon.)
Třebíč – Šumperk 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 1:2 (po pr.)
Písek – Beroun 2:3 (po s.n.)
BK Mladá Boleslav
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
HC Rebel Havlíčkův Brod
Sobota 05.01.2013, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna • 1. liga (ČR)

V prodloužení se oba soupeři nejprve otrkávali, poté ale udeřili lépe bruslící hosté zásluhou Lukáše Endála. Ode mě je to ze ŠKO-ENERGO Arény vše, děkuji za pozornost a někdy příště na shledanou. (19:55:03)

Zásahy brankářů v prodloužení (celkem):
    Roman Will - 2 (23)
    Daniel Dolejš - 3 (46)

63:17
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí obrana propadla a dva Rebelové uháněli na osamoceného Tomana. Ostrčil nahrál na LUKÁŠE ENDÁLA a ten zavěsil kotouč do odkryté branky. Asistence: Radim Ostrčil

62:49
    Endálova rána po mantinelu proskotačila až ven z pásma.

61:59
    Jindrův rukavicí vyražený kotouč zpracoval Mikulík, v rozporu s pravidly.

61:31
    Mikulík se vrhl vpřed za podpory Chaloupky, rána prvně jmenovaného končí v ochranné síti.

60:45
    Němeček přišel na modré o kotouč a vpřed uháněl Kostourek, jeho pokus Will srazil do rohu.

60:14
    Vrbata dorážel na Dolejše, hra je přerušena.

60:01

Remíza je spravedlivá. Ani jeden z celků si po dnešním utkání nezasloužil zůstat bez bodu. Následovat bude pětiminutové prodloužení.

59:52
    Rys skončil na kotouči v poloze ležmo, hra je přerušena. Ještě je čas na jednu střelu nebo protiútok.

58:55
    Mikulík si udělal z obránců tréninkové kužely, jeho rána ale neměla gólové parametry.

57:35
    Jindrovu špatnou přihrávku vystihl Endál, pálil ale mimo.

56:40
    Oba celky se přeci jen zatáhly, nikdo už nechce ztratit všechny body.

55:47

Daniel Langer

Branky a nahrávky: 50. Demel (Jiránek, Rys) - 22. Kostourek (Ondráček), 64. Endál (Ostrčil)

BK Mladá Boleslav: Will (Valent) - Kasík, Pojkar, Němeček, Toman, Jindra, Chaloupka, Bohunický, Šmach - Nouza, Vrbata, Rys - Padělek, Výborný, Pabiška - Mikulík, Koudelka, Demel - Jiránek, Loskot, Frolík
    HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Suchan) - Blažek, Jelínek, Morava, Ostrčil, Pavlík, Protivný, Soldán, Starý - Rytnauer, Ondráček, Kostourek - Endál, Vondráček, Knotek - Štěpánek, Havel L., Stehlík - Milfait, Polodna

Rozhodčí: Pešina, Schmejkal - Čížek, Svobodová