Litoměřice – Hr. Králové 2:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Benátky n/J 3:4 (po s.n.) | Olomouc – Ústí n/L 1:4 (kon.)
Most – Šumperk 3:4 (kon.) | Beroun – Kadaň 2:1 (kon.) | Písek – Jihlava 3:2 (po s.n.)
Mladá Boleslav – Třebíč 1:4 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 26.01.2013, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna • 1. liga (ČR)

Tenhle zápas se domácím opravdu nepovedl a Třebíč si tři body odváží zaslouženě. Byla bojovnější a nejspíš zkrátka víc chtěla. Přejeme příjemný zbytek večera a někdy příště zase na počtenou. (19:44:40)

Zásahy brankářů ve třetí třetině:

Roman Will - 5 zásahů
    Marek Čiliak - 16 zásahů

60:00

59:22
    Pěkná střela Vondráčka prosvištěla mimo.

58:37
    Milan Mikulík (MBL) ještě dostává 2 minuty za hrubost.

58:23
    Někdo z Boleslavských, pravděpodobně Vrbata, nastřelil tyčku!

56:43
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    VOJTĚCH NĚMEC Willa vymíchal a bez debat zakončil.

56:43
    Žabka fauloval Němce a je odpískáno trestné střílení!

55:26
    Prakticky tři na jednoho teď jeli hosté! Fořt zakončil moc vysoko!

54:23

54:04
    Ne, prostě to nejde. Třebíč zvládá všechno pokrývat.

52:52
    Výborný posouval brankovištěm na Pabišku, kotouč vyrazil někdo z hostů.

52:23
    Že by jedna z posledních větších šancí Boleslavi? Vojtěch Němec (TRE) - 2 minuty, nedovolené bránění.

Dnešní utkání sleduje 1980 diváků.

52:02
    Vrbata do toho zkusil takřka naslepo plácnout. Puk šel vedle.

51:23
    Třebíč se už nikam nijak zvlášť netlačí, spíš se snaží kontrolovat situaci. Ne že by se jí to nedařilo.

49:48
    Bohunický (MBL) dostává 2 minuty za podražení. To domácím situaci rozhodně neusnadňuje.

49:16
    Pěkná střela Kauta z kruhu. Will vytasil zákrok lapačkou.

48:37
    Domácí buší na zavřená vrata.

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 30. Pitule (Kafka, Toman) - 23. Fořt (Čuřík, Čejka), 23. Káňa (Dolníček, Vondráček), 40. Laš (Vondráček, Dolníček), 57. Němec

BK Mladá Boleslav: Valent (Will) - Šmach, Pojkar, Němeček, Toman, Jindra, Chaloupka, Žabka, Bohunický - Nouza, Vrbata, Padělek - Kafka, Výborný, Pabiška - Mikulík, Koudelka, Pitule - Rys, Loskot, Jiránek
    SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak (Dusík) - Zítka, Bilčík, Hruška, Čejka, Dlapa, Zdráhal, Malena - Čuřík, Moučka, Vondráček - Kaut, Dolníček, Nahodil - Čech, Kadela, Fořt - Laš, Němec, Káňa

Rozhodčí: Fraňo, Horák - Brejcha, Suchánek