1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Berani Zlín
Pátek 14.09.2012, 11:00DHL Extraliga juniorů

Z Mladé Boleslavi je to vše, děkujeme za pozornost. (13:16:46)

Utkání končí vítězstvím Zlína v poměru 3:1. Poslední část už neměla takové tempo, jako předcházející dvě třetiny. Berani kontrolovali vedení, které se jim povedlo navýšit. Středočeši se už ke zkorigování výsledku nedostali i kvůli vyloučením.

60:00

59:21
    Mladá Boleslav v plném počtu.

58:57
    Utkání se v poklidu dohrává, Zlín v přesilovce drží náskok.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:21
    Vyloučen domácí Patrik Podsedníček na dvě minuty za držení.

57:51
    Oddechový čas pro hosty.

56:48
    Další Jankovského pokus mířil mezi Rozumovy betony. Touš se ale odkutálel mimo klec Zlína.

55:25
    Jankovský dvakrát střílel prudce bekhendem, pokaždé ale umístil puk do chumlu hráčů a kotouč se odrazil mimo nebezpečí.

54:59
    Puk z hole Lukáše Marka šel na Rovného, kotouč se po jeho střele odrazil od obránce do boční sítě.

53:30
    Janotův pokus od modré byl tečován, ale Sejpal puk chytil. Měl ovšem náročný úkol.

52:25
    Martin Čeček vysokou holí trefil Tomáše Fořta a jsou to další dvě minuty pro domácí tým.

51:02
    Domácím se nyní vůbec herně nedaří a jsou pod dalším tlakem hostujícího týmu.

50:17
    Zlín právě vstřelil branku!
    LUBOMÍR KOVAŘÍK dorážel puk za již položeného domácího brankáře a poslal mu ho pod břevno. Je z toho gól na 1:3! Asistence: Michal Popelka a Vít Mika.

49:40
    Domácí hokejisté sice zajímavě kombinovali v útočném pásmu, při přesilovce ale nedokázali prakticky nijak zakončit.

47:57
    Po zákroku Doležálka zůstal na ledové ploše ležet Bičiště a hostující útočník dostává dvě minuty za faul kolenem.

46:44
    Pěknou příležitost měl nyní další domácí hráč Koudela, ani jeho zakončení z dobré pozice gólem ale nekončí.

45:38
    Po další zajímavé kombinci se ke střele dostal domácí Jankovský, jeho rána byla ale zblokovaná do ochranné sítě.

Lukáš Chuchválek

Branky a nahrávky: 15. Rovný (Kulich) - 33. Janeba (Kratochvíl), 33. Sedláček (Fořt, Janota), 51. Kovařík (Popelka, Mika)

BK Mladá Boleslav: Sejpal - Souček, Čeček, Kulhánek, Kulich, Kurka, Vrba - Marek, Březina, Semirád, Rovný, Podsedníček, Chvátal, Jankovský, Němec, Školoud, Bičiště, Koudela, Dostálek.
    Berani Zlín: Rozum - Urbanec, Janota, Zbořil, Buchta, Strojil, Talán, Macharáček - Matula, Kundera, Kovařík, Haloda, Popelka, Jurík, Janeba, Kratochvíl, Sedláček, Mika, Hrazdíra, Doležálek, Fořt.

Rozhodčí: Schmejkal - Hejl, Horinek