Děčín – Sokolov 6:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Břeclav 2:5 (kon.)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Neděle 07.10.2012, 17:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 2. liga skupina Střed (ČR)

Žihadla utrpěla druhou domácí prohru. O svém vítězství rozhodli hosté v polovině druhé třetiny, kdy během 6 minut vstřelili tři branky. Domácí potom zvýšili aktivitu, ale na víc než jednu branku v soupeřově síti to nestačilo. V poslední části břeclavští jen udržovali výsledek a z ojedinělého výpadu vsítili pátý gól. Utkání bylo od druhé třetiny rozkouskováno velkým množstvím vyloučení, také díky nepřesvědčivému výkonu hlavního rozhodčího. (21:02:18)

60:00

59:55
    Latnerova střela trefuje Zelenku do masky.

59:06
    Křenek v šanci netrefuje branku.

Konečně se hraje hokej.

57:50
    Vyloučeni Martin Bartoš, Dominik Směřička, Jan Kurial (BRE) Lukáš Kovalský, Jiří Peroutka, Jakub Kadlec (MBU) všichni 5 + do konce utkání za hrubost.

57:50
    Ledová plocha pořád zeje prázdnotou, rozhodčí u boxu časoměřičů.

57:50
    Stále se nehraje - rozhodčí řeší s kapitány tresty.

57:50
    Střídačky zejí prázdnotou - hráči na ledě v různých šarvátkách a bitkách.

38:59
    Hrubý zákrok hostujícího hráče na Jakuba Kadlece - následují potyčky hráčů - rozhodčí svoji roli evidentně nezvládají.