Jablonec n/N – Děčín 2:5 (kon.) | Klášterec nO – Tábor 3:0 (kon.) | Žďár n/S – Nymburk 7:4 (kon.)
Kolín – SHK Hodonín 1:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
SHK Drtiči Hodonín
Neděle 28.10.2012, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

Poslední třetina tohoto zápasu rozhodla o konečném skóre! Drtičům se podařilo vsítit v této třetině 2 branky, z nichž jednu z trestného střílení, a tím pádem si z Kolína odváží plný počet bodů a drží si stále své 1. místo v tabulce!
    Tímto je to pro dnešní zápas vše, děkuji všem on-line fanouškům a příznivcům hokeje za pozornost,
    a s přáním hezkého zbytku večera se s vámi loučí Tereza Nedbalová (20:19:53)

60:00

59:58
    Do poslední šance se dostal jeden z drtičů, který netrefil prázdnou bránu.

59:30
    Domácí hrajou bez brankáře.

29:09
    Karel Nedbal pálí od modré, jeho kotouč však míří nad bránu. Puk vybojovali hostí a dostali se do útoku, Brázdil má puk pod kontrolou a vhazování proběhne před ním.

56:21
    Drtiči ubránili nátlak domácích a ženou se na Brázdila, v tom je však zastaví Jan Hanzl, který jednoho z nich hákuje. Sudí ho posílá na trestnou na 2 minuty! Hra pokračuje 4 na 4.

56:17
    Kolínští střílí a střílí! V některých šancí chybí opravdu milimetr a byl by to gól.

55:28
    A máme tu další přesilovku domácích, hostující hráč Jurásek Zdeněk si odpykává 2-minutový trest za hákování!

55:20
    Domácí fanoušci jsou velmi rozhořčeny některými posouzeními sudích!

54:57
    Hra pokračuje před Barusem.

54:07
    Drtiči právě vstřelili branku!

Trestným střílením skončil faul Petra Pýchy, který zfauloval hodonínského hráče, který jel sám na bránu. Za hosty jel trestné střílení JAKUB SAJDL a ten pokořil domácího Brázdila, a tím zvyšuje náskok svého týmu na 1:2!

53:00
    Zakázané uvolnění drtičů.

52:46
    V aréně je slyšet opakovaně hlasitý hvizd kolínských fanoušků. Z tribuny bylo vidět 2x podražení, ale sudí to z hřiště neposoudil jako trestné.

51:43

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 33. Šafránek (Pýcha, Morkes) - 48. Špok (Peš), 55. Sajdl (pen.)

SC Marimex Kolín: Brázdil (Moravec) - Nedbal, Hanzl, Pýcha, Pácal, Richter, Špring, Výborný - Malý (C) , Kadlec, Cerk - Morkes, Šafránek, Pospíšil - Ježek, Zumr, Skokan - Kubát, Vágner
    SHK Drtiči Hodonín: Barus (Zavadil) - Smetana, Oško, Kříž, Fiedler, Špok, Stejskal, Skočovský, Pokorný (C), Červenka, Svoboda, Šťastný, Medřický, Peš, Sajdl, Jurásek, Kuba, Popela, Kučera, Miklík

Rozhodčí: Kareš- Špringl, Tash