Klášterec nO – Milevsko 4:5 (po pr.) | Kolín – Jindř. Hradec 4:0 (kon.) | Chotěboř – Pelhřimov 3:4 (kon.)
Nymburk – SHK Hodonín 6:7 (po s.n.) | Žďár n/S – Technika Brno 5:1 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
HC Technika Brno
Neděle 18.11.2012, 17:30 • Bouchalky • 2. liga skupina Střed (ČR)

Do třetí části vlétli hosté ve velkém stylu a už v první minutě využil tlak Sedláček, který dorazil puk za bezmocného Opršala. Další tlak však Plameny přežili a po rychlé akci ve 46. minutě rozhodli na 4:1. Kdy se trefil opět Dítě. A konečnou podobu výsledku dal minutu před koncem Vítek. Stav utkání po třetí části 5:1. (19:52:03)

Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni: Petr Opršal a Pavel Valeš na druhé straně.

60:00

58:56
    Žďár právě vstřelil branku!
    Pěknou akci na konci třetí části vymyslel domácí kapitál Jiří Plachý, který ve spolupráci s Hronem vymysleli gólovou přihrávku na DAVIDA VÍTKA, který přízemní ránou překonal Nováka. Asistence: Jiří Plachý, Josef Hron.

58:38
    Česnek zakončil útočnou akci.

58:33
    Třetina se dohrává před domácím brankářem Opršalem.

57:43
    Vhazování před Novákem.

57:22
    Žďár šel do protiútoku, ale Man přihrávku od Březiny nepřevzal.

56:42
    Ale Zapletal kazí přihrávku na Sedláčka.

56:10
    Souboje o puk ve středním pásmu vyhráli hosté.

55:46
    A pěkný zákrok domácího brankáře po jeho teči. Následuje icing Žďáru.

55:32
    Hostující Česnek se svojí formací zatlačil Plameny.

54:59
    Následný offside hostů.

54:42
    Po špatné přihrávce však puk sbírá Mráz.

54:03
    Smejkal zakládá další akci svého mužstva.

53:14
    Velká šance domácího Dítěte, který volil raději přihrávku před Nováka a najíždějící Březina kotouč minul.

52:34
    Až nyní Odehnal založil rychlý útok, který skončil za branou.

52:18
    Technici se nyní nemůžou dostat ze třetiny.

52:01
    Offside Plamenů.

Jaroslav Keř

Branky a nahrávky: 12. Kotlík (Man), 14. Kunstmüller (Dítě), 36. Dítě (Doležal), 46. Dítě (Březina), 59. Vítek (Plachý, Hron) - 41. Sedláček (Rajnoha, Mráz)

SKLH Žďár nad Sázavou: Opršal (Sláma) - Šír, Pleva, Smejkal, Kolda, Doležal, Staněk, Jan - Kunstmüller, Březina, Dítě - Kočan, Kotlík, Man - Vítek, Hron, Plachý (C) - Slavík.
    HC Technika Brno: Chvátal (46.Novák) - Habrovec (C), Zapletal, Strýček, Klimeš, Valeš, Žalud - Mráz, Sedláček, Rajnoha, Brzobohatý, Benýšek, Odehnal, Šedý, Bělohlávek, Látal, Česnek.

Rozhodčí: Kareš - Klouda, Křivohlavý