Chotěboř – Jindř. Hradec 2:13 (kon.) | Břeclav – Nymburk 5:2 (kon.) | Žďár n/S – SHK Hodonín 3:4 (kon.)
Kolín – Pelhřimov 7:6 (po s.n.) | Technika Brno – Mor. Budějovice 4:2 (kon.) | Sokolov – Milevsko 3:4 (po s.n.)
Bílina – Klatovy 1:4 (kon.) | Kobra – Tábor 4:6 (kon.) | Klášterec nO – Děčín 4:3 (kon.)
Jablonec n/N – Řisuty 4:5 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 2:3 (po pr.) | Karviná (Baník) – Prostějov 6:2 (kon.)
Opava – Nový Jičín 0:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Havířov 4:3 (po s.n.) | Přerov – Poruba 2011 3:2 (po s.n.)

Přerov právě vstřelil branku!
    Rozhodující gól v samostatných nájezdech vstřelil RICHARD BRANČÍK. Zubři berou ze zápasu dva body, Poruba jeden.

Zubři jsou v nájezdech stoprocentně úspěšní - Hanák (PRE) také proměňuje a je rozhodnuto!

Vrána (POR) snižuje v nájezdech na 2:1.

Brančík (PRE) krásně trefil místečko mezi betony - 2:0!

Za hosty Seidler (POR), který však neproměnil.

Krásně si Gleicha vymíchal - 1:0!

Jako první pojede Ditrich (PRE).

Samostatné nájezdy začínají.

Ani pět minut v prodloužení dnes nerozhodlo, takže se po úpravě ledu pojedou nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    Pala to zkoušel v závěru prodloužení ještě jednou , ale Gleich byl znovu připraven.

64:31
    Ani Pala se svou střelou neuspěl. Gleich ztlumil kotouč u tyče.

64:01
    Kudělka se napřáhl na modré a kotouč letěl těsně nad horní tyčku. Dobrá střela.

63:14
    Zubři si zahrají ještě přesilovku. Mládenka (POR) dostal dvě minut za hákování.

62:25
    Poruba je v nastaveném čase aktivnější. Ani Slavík však Sklenáře nepřekonal.

61:10
    Seidlerovu střelu brankář Sklenář vytěsnil do rohu. Stejný hráč pak měl ještě další šanci, ale kotouč také skončil mimo.

60:01

Po šedesáti minutách je stav nerozhodný 2:2. Porubskému týmu se podařilo v závěru vyrovnat, takže uvidíme pětiminutové prodloužení.

Aleš Novotný

Branky a nahrávky: 17. Osina (Blinka, Hanák), 51. Sedlák (Faltýnek), 65. Brančík - 43. Holuša (Vychodil), 59. Sedlář (Krayzel)

HC ZUBR Přerov: Sklenář J. (Okáč) - Pala, Faltýnek, Vlček, Ferenc, Kudělka, Osina - Sedlák, Goiš, Málek, Brančík, Ditrich, Kundrátek, Hanák, Sprušil, Blinka, Matušenko, Vaněk P., Kolář
    HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Tihlář) - Šindelář, Axman, Slavík, Prokop L., Vychodil, Mládenka - Vrána, Krayzel, Chaloupka, Buček, Hašek, Pavlačka, Vaněk R., Holuša, Sedlář, Seidler, Kilnar, Piják

Rozhodčí: Slavka - Chocholouš, Kříž