Tango Brno – Zruč n/S 0:0 (20:00) | Balticflora Teplice – Pardubice 6:5 (kon.) | Vysoké Mýto – Kladno 4:2 (kon.)
Interobal Plzeň – Helas Brno 4:2 (kon.) | Slavia – Bohemians Futsal 2:4 (kon.)
SK Slavia Praha
2:4 (0:1)
Bohemians 1905 Futsal
Pátek 21.09.2012, 20:45 • Sportovní hala Slavia • 1. Futsal liga

Tři body z pražského derby si tak do tabulky připíše Bohemians 1905. To je ode mě pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera a těším se zase někdy s futsalem. (22:31:57)

Slavii se v zápasu dvakrát podařilo zásluhou Ondřeje Míči smazat jednobrankový náskok soupeře, na jeho třetí zásah již však odpověďět nedokázala. Vítěznou branku zaznamenal v 38. minutě Martin Dlouhý, konečnou podobu skóre dal v poslední minutě střelou do prázdné brány druhý dvougólový střelec dnešního večera Michal Holý.

Několik vteřin před koncem si ještě berou time-out také hosté.

40
    Bohemians Futsal právě vstřelili branku!
    Červenobílým se risk nevyplatil. David Frič vypíchl míč, přistrčil jej MICHALU HOLÉMU, jenž si připisuje střelou do odkryté brány svůj druhý gól v utkání.

39
    Domácím se nedaří dostat k ohrožení brány.

39
    Frič se dopouští nedovoleného zákroku. Stav akum. faulů 3:3.

38
    Slávisté to zkouší s pěti hráči v poli.

Domácí trenér Brychta si vybírá oddechový čas.

38
    Slavia se dopouští faulu. Stav akum. faulů 3:2.

38
    Zelenobílí znovu přispěchali s bleskovou odpovědí. Po velkém závaru vrátil míč před domácí klec Petr Pleyer a na zadní tyči si jej našel skluzem MARTIN DLOUHÝ, který z této pozice nemohl nedat.

37
    Slavia právě vstřelila branku!
    Druhý faul hostů v krátkém sledu po sobě trestá parádní ranou ONDŘEJ MÍČA.

37
    Začíná se přiostřovat, dva tvrdé zákroky za sebou v podání hostů. Stav akum. faulů 2:2.

36
    Havrda to vzal na sebe, moc daleko se však s míčem nedostal.

35
    Míčův nástřel před bránu se odrazil ke zcela volnému Wojnarovi, tomu však trvalo příliš dlouho, než se s míčem otočil. Vozár mu skočil pod nohy a celou akci zpacifikoval.

35
    Vozárův dlouhý nákop v tísni končí v autu, Slavia se znovu žene do útoku.

34
    Míča střílí v záklonu vysoko nad.

34
    Zbytečný faul domácích na půli hřiště. Stav akum. faulů 2:0.

33
    "Sešívaní" jsou očividně otřeseni. Hráči Bohemky je vůbec nepouštějí k míči.

Pavel Rosendorf

Branky: 31. Míča (Hrdina), 37. Míča - 16. Holý (Pleyer), 32. Filinger (Novotný), 38. Dlouhý (Pleyer), 40. Holý (Frič)

Karty:   18. Havrda (SLA)

SK Slavia Praha: Kučera (Krajč) - Matějka, Hrdina, Wojnar, Míča, Havrda, Rott, Fischer, Fichtner, Srkal, Kroh, Vandas, Sop.
    Bohemians 1905 Futsal: Vozár (Bellada) - Frič, Filinger, Stejskal, Zapletal, Dlouhý, Sláma, Novotný, Pleyer, Holý, Eisenreich.

Rozhodčí: Henych, Kaštánek