Třinec – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Přerov – Zlín 2:6 (kon.) | HC Litvínov – HC Kladno 5:4 (kon.)
Pardubice – Liberec 2:9 (kon.) | HC Plzeň – Letňany 7:2 (kon.) | Havířov – Vsetín 4:3 (po s.n.)
Písek – Mladá Boleslav 4:3 (po s.n.) | Slavia – Chomutov 1:2 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 4:7 (kon.)
Motor ČB – Hr. Králové 3:2 (kon.)
po s.n.
IHC Králové Písek
4:3 (3:1, 0:2, 0:0 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 06.10.2012, 14:00 • ZS Písek • Extraliga staršího dorostu

S přáním hezky stráveného víkendu se s vámi od řeky Otavy loučí Petr Eliáš. Na shledanou! (16:35:48)

Byli jsme svědky vyrovnaného utkání, vy kterém byl nakonec šťastnější starší dorost IHC Písek. Když branka nepadla ve třetí třetině a ani v prodloužení, muselo se rozhodovat až v nájezdech, ve kterých zvítězili mladíci z jihu Čech.

65:00
    Písek právě vstřelil branku!
    LUKÁŠ VOLF je autorem vítězného gólu Písku a zajišťuje tak svému týmu vítězství v nájezdech!

Nedbal nevyzrál na rychlé nohy gólmana Pechka a Písečtí vítězí!

Lukáš Volf provedl blafák, při kterém nedal Ašenbrennerovi šanci!

Nedbal se prosadil střelou mezi betony a vyrovnává na 1:1!

Je tu náhlá smrt! Hřebíček prostřeli Ašenbrennera nad levý beton!

Rozhodnout mohl Volf, ale po skvělém blafáku netrefil odkrytou klec!

Verner také neúspěšný!

Na straně Písku se střela nevydařila ani Hřebíčkovi!

Brzák střílel jen do betonů Pechka!

Schwamberger se pokoušel o stejný blafák, ale také neuspěl!

Marks na Pechka svým forhendovým blafákem nevyzrál!

Samostatné nájezdy začínají.

Drama stále nekončí! Po krátké úpravě ledové plochy budeme svědky nájezdů!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:59
    Hanus ještě střílel z dálky, jeho střela jen těsně minula levou tyč.

Petr Eliáš

Branky a nahrávky: 13. Marcilis (Březina), 15. Volf L. (Schwamberger, Hanus), 19. Schwamberger (Hřebíček), 65. Volf - 2. Sedmík, 35. Brzák (Verner), 37. Černý (Sedmík)

IHC Králové Písek: Pechek (Mazuch) - Hájek, Hřebíček "C", Červinský, Horažďovský, Koutenský, Hanus - Schwamberger, Dudák, Rod, Březina, Duchoň, Šuhaj, Volf, Marcilis, Točík.
    BK Mladá Boleslav: Plíšek Jan (21. Ašenbrenner) - Mašek, Semrád, Nastoupil, Plíšek Jakub, Hercig, Nedbal, Tržický, Groer - Verner, Bašus, Černý, Krupička, Borovec, Pravda, Švejda, Brzák "C", Marks, Němec, Sedmík, Durdil.

Rozhodčí: Mertl - Brůha, Němec