Vltavín – Hlavice 4:1 (kon.) | H. Měcholupy – Č. Lípa 1:3 (kon.) | Chrudim – Roudnice 1:2 (kon.)
Písek – Domažlice 1:2 (kon.) | Kunice – Králův Dvůr 7:4 (kon.)
MFK Chrudim
1:2 (1:2)
SK Roudnice nad Labem
Sobota 20.10.2012, 10:30Česká fotbalová liga

Ve druhém poločase jsme již tak zajímavý fotbal neviděli, v husté mlze se radují hosté z Roudnice, kteří si tak upevnili pozici na druhém místě tabulky. Z Chrudimi přeje hezký den Petr Dejnožka. (12:15:36)

90+2
    U míče jsou hosté, již to nevypadá na žádný strhující závěr.

90+1
    Roudnice hraje v klidu, nyní bude kopat rohový kop.

90
    Zřejmě poslední minuta základní hrací doby. Rozhodčí by měl rozhodně nastavovat, ale kolik, to se zřejmě nedozvíme.

88
    Ondřej Hauf z dálky protáhl brankáře Pechatého!

86
    Tak nyní již opět není vidět nic, mlha opět dopadla na chrudimský trávník.

85
    Střelec vyrovnávací branky Vítězslav Brožík odchází, místo něj s přijde na pár minut zahrát Tomáš Kučera.

84
    Mlha naprosto ustoupila, můžeme si tak v klidu vychutnat napínavý závěr dnešního střetnutí.

83
    Chrudimští opět rozjíždějí a utahují smyčku kolem vápna Roudnice. Příliš se jim ale nedaří.

82
    Drahošův nákop byl silně nepřesný, míč se dokutálel za brankovou čáru.

81
    Kombinace okolo pokutového území skončila po centru Jarosze, který skončil v Pechatého náruči.

80
    Dostálek ztratil na levé straně míč, protiútok hasil faulem.

78
    Chrudimský tlak se stupňuje! Hosté brání v jedenácti na své polovině. Nyní je to buď a nebo. Podaří se MFK vyrovnat?

76
    Dnes své působení končí Ondřej Kesner, kterého nahradí Jakub Vágner.

75
    Dostálek byl sestřelen v pokutovém území, sudí jen zakroutil hlavou. Penalta se nepíská!