Vsetín – Opava 1:2 (po pr.) | Děčín – Sokolov 5:3 (kon.) | Prostějov – Havířov 3:4 (kon.)
Přerov – Frýdek-M. 6:3 (kon.) | Nový Jičín – Karviná (Baník) 3:2 (po s.n.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 9:5 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
9:5 (4:0, 2:1, 3:4)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 24.10.2012, 18:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba. • 2. liga skupina Východ

S konstatováním, že si Poruba připisuje do tabulky 3 body za vysoké vítězství 9:5 nad Valašským Meziříčím, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek středečního večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (20:12:19)

Brankově bohaté utkání je u konce. Poruba byla po celé utkání lepším týmem, vytvořila si velký náskok a jak to tak často bývá, závěr zcela vypustila a dovolila tak soupeři zkorigovat výsledek na konečných 9:5.

60:00

59:57
    Hruzík ještě nebezpečně střílel od modré, dorážející Vaněk touš do branky nedostal.

59:28
    Martin Ambruz dostává 2 minuty za hákování a ještě se tak domácím naskýtá šance ke vstřelení desátého gólu.

58:51
    Poruba drží puk na svých holích, ale stále se nikam nežene.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty utkání, domácí se už nikam neženou.

57:28
    Zápas se již prakticky dohrává.

56:39
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Další branka v porubské síti a již čtvrtá využitá přesilovka Valachů. MARTIN AMBRUZ se trefil naprosto krásně do pravého horního růžku branky. Hostující fanoušci ucítili šanci a z jejich úst zní "Vyrovnat, vyrovnat". Asistence: Radovan Vajda.

56:21
    Bobři se drží v útočné třetině, ale schází tomu střelba.

55:37
    Další porubské vyloučení. Václav Chomič dostává 2 minuty za hákování. Přesilovka pro Bobry.

55:08
    Poruba značně polevila a dovoluje soupeři kombinovat na své polovině.

54:23
    Valašské Meziříčí proměňuje již svou třetí přesilovou hru. ROBIN ŠEVČÍK opět tvrdou střelou od modré prostřeluje bezmocného Radka Tihláře. Asistence: Martin Varga.

54:00
    David Varga se probil přes obranu až k Tihlářovi, nedokázal dostat puk do branky.

53:23
    Vajda střílel těsně za modrou, jen do připraveného Tihláře.

52:59
    Poruba potrestána dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Jan Matějka. Bobři mají šanci opět zkorigovat výsledek.

52:41
    Kvapilova střela na druhé straně přeletěla horní tyč Tihlářovy branky.

51:43
    Poruba ucítila šanci na desítku a vytváří si opět tlak, Netolička si připisuje další dva zákroky.

Adam Bagar

Branky a nahrávky: 4. Pavlačka (Hruzík, Prokop P.), 5. Holuša (Šindelář), 14. Vaněk, 15. Seidler, 25. Wolf (Vrána), 29. Vrána (Galajda, Sedlář), 41. Vaněk (pen.), 42. Hruzík (Seidler, Buček), 52. Zuber (Matějka) - 39. Vajda (Bokroš), 47. Heča (Ševčík, Ambruz), 49. Voznica (Coufal), 55. Ševčík (Varga Mar.), 57. Ambruz (Vajda)

HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Rudl) – Šindelář, Wolf, Hruzík, Prokop P., Vychodil, Slavík, Axman, Prokop L. – Holuša, Krayzel, Vaněk – Seidler, Pavlačka, Buček – Sedlář, Vrána, Galajda – Chomič, Matějka, Zuber.
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Netolička (5. – 42. Vrzala) – Heča, Vajda, Zábojník, Maršálek, Kvapil, Sadil, Mikel, Kolovratník – Ambruz, Ševčík, Bokroš – Varga D., Varga Mir., Varga Mar. – Coufal, Martiník, Voznica – Šoula, Machala, Knebl.

Rozhodčí: Fiala – Vengřín R., Rožánek.