SHK Mustangové – SOHO Olomouc 3:0 (kon.) | Studénka Sledge – Zlín sledge 0:8 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary 1:3 (kon.)
SHK Mustangové AUTO IN
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
SOHO Olomoučtí Kohouti
Neděle 04.11.2012, 08:30 • Zimní stadion Choceň. • Česká para hokejová liga

Utkání mezi Olomouckými Kohouty a Pardubickými Mustangy skončilo vítězstvím Mustangů 3:0. (10:21:47)

45:00

43:59
    Ke střele se dostal hostující Pabst, ale netrefil bránu.

42:37

42:37
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Hned po buly se dostal ke střele PAVEL KUBEŠ a nemýlil se. Asistence: Marek Michalec a Jiří Kubeš.

42:29
    Za držení byl vyloučen Geier Libor.

41:34
    Nyní se dostali ke střelám domácí, Nejprve střílel Kubeš Pavel a poté dorážel Kolek. Hulín stále drží Olomouc ve hře.

41:00
    Ke střele se dostali i hosté, ale Boček chytil.

40:45
    Pardubičtí se vykombinovali a David Motyčka jel sám na brankáře, který ho vychytal.

38:40
    Pavel Kubeš se uvolnil a jel sám na golmana, ale Hulín vychytal.

38:23
    Oddechový čas pro hosty.

34:04
    Pardubičtí hráči několikrát vystřelili, ale Hulín je pozorný.

30:01

Druhá třetina se vyvíjela ve stejném duchu jako první. Pardubice stále tlačily, ale víc než jednu branku vsítit nedokázaly. Další třetina začne asi za 10 minut.

Jan Buhr

Branky a nahrávky: 5. Motyčka (Kubeš P.), 25. Kubeš P. (Kvoch), 43. Kubeš P. (Michalec, Kubeš J.)

SHK Mustangové AUTO IN: Boček - Kubeš P., Kvoch, Buhr V., Štěpják, Michalec, Kubeš J., Horníček, Hýbner, Motyčka, Kolek, Buhr R.
    SOHO Olomoučtí Kohouti: Hulín - Černoch Ma., Veselý, Pabst, Černoch Mi., Rozkopal, Hrdý, Prášil, Bejvl, Geier.

Rozhodčí: Mariánus