SHK Mustangové – Č.Budějovice 3:1 (kon.) | Zlín sledge – Karlovy Vary 3:9 (kon.) | Studénka Sledge – HC Sparta Praha Sledge 1:5 (kon.)

Sparta právě vstřelila branku!
    Studénka si zahrála přesilovou hru 6 na 3 když odvolali brankáře. Sparta proměnila do prazdné brány. Autorem páté branky je JAN ZAPLETAL. Asistence: Radek Žiřka

42:22
    Studénka si zahraje přeslovou hru 5 na 3. na trestné lavici Zdeněk Krupička za držení protihráče.

41:16
    Vyloučen Pražský Jiří Krupička na dvě minuty za TEE.

41:01
    Je zřejmě rozhodnuto! Čtvrtou branku střílí JIŘÍ RAUL. Asistence: Jiří Krupička, Zdeněk Krupička.

40:31
    Oddechový čas pro hosty.

36:54

34:54
    Vyloučen hráč Sparty Prahy Jiří Krupička na 2 minuty za vysokou hůl.

34:23
    Střelu Jana zaplétala domácí Kudela vykryl a však dorážku ZDEŇKA KRUPIČKY už neměl šanci pokrýt. Asistence: Jan Zapletal.

33:57
    Oddechový čas pro domácí.

33:05
    Za nedovolené bránění si oddychne Studenecký Piotr Truszkowski.

30:01

Další třetina začne přibližně v 14:00 .

30:00

27:43
    Vyloučen hráč Studénky Erik Fojtík za TEE.

27:15
    Pražané jdou do vedení. Jiří Krupička vyslal ZDEŇKA KRUPIČKU a ten ujížděl sám na Studeneckého Kudělu a proměnil na 2:1. Asistence: Jiří Krupička

26:02
    A je vyrovnáno! ZDENĚK KRUPIČKA střílí první branku Pražského celku. Asistence: Kamil Záluský.

25:37
    Studénka právě vstřelila branku!
    Dokonálý únik, výborná klička na brankáře to je gól Studénky. Autorem branky je SYLWESTER FLIS. Asistence: Sylwester Czyz .

22:26
    Potrestán brankář Sparty Michal Vápenka na 2 minuty za hrubost. Trest odpykává Radek Žižka. Zároveň potrestán hráč Studénky Daniel Sigmund na dvě minuty za TEE + osobní desetiminutový trest za nesportovní chování.

Dušan Gergö

Branky a nahrávky: 26. Flis (Czyz) - 27. Krupička Z. (Záluský), 28. Krupička Z. (Krupička J.), 35. Krupička Z. (Zapletal), 42. Raul (Krupička J., Krupička Z.), 44. Zapletal (Žiřka)

HC Sledge Studénka: Kudela, Minster - Pečínka, Fojtík, Kudrna, Mlčák, Staněk, Keller, Večeřa, Žák, Sigmund, Chodurek, Flis, Czyz, Hornich
    HC Sparta Praha Sledge: Vápenka - Zapletal, J. Krupička - Z. Krupička, Žižka, Chadraba , Záluský , Raul

Rozhodčí: Bříza, Žídek