SK Slavia Praha
3:8 (1:4)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
Neděle 25.11.2012, 19:30 • Sportovní hala Slavia • 1. Futsal liga

Slávisté nedokázali ani na čtvrtý pokus doma bodovat. Již po první půli prohrávali 1:4 a k úspěchu nevedla ani power play, ke které sáhli v druhém dějství. Nejzbach si pohodlně držel vedení a z Prahy si nakonec odváží vítězství 8:3. Třemi góly se blýskl Roman Michalec. To je ode mě pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera. (21:16:28)

40
    Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
    V poslední minutě dává ještě konečnou podobu skóre střelou do prázdné JAKUB VÁGNER.

39
    Hosté jakékoliv komplikace rázně odmítají. Dlouhý nákop Libora Gerčáka poslal do brány přesnou hlavičkou ROMAN MICHALEC, jenž tímto zásahem dovršil hattrick.

37
    Slavia právě vstřelila branku!
    Velkou hrubku nyní vyrobili hráči Nejzbachu Vysoké Mýto a pohotově je za ni trestá STANISLAV MAŘÍK. Že by se ještě schylovalo k velkému dramatu?

Vysoké Mýto si vybírá oddechový čas.

35
    Tomáši Fichtnerovi se podařilo procedit míč až k volnému PAVLOVI VANDASOVI, který konečně protrhl svou střeleckou smůlu a rozvlnil síť za L. Gerčákem.

35
    Červenobílá pětice ztratila balón, kterého se zmocnil Michal Mareš II., posunul jej ROMANU MICHALCOVI, jenž z půlky hřiště bez problémů trefuje prázdnou bránu.

34
    Tentokrát to zkoušel Fichtner, ale střela z úhlu minula cíl.

33
    Libor Gerčák v bráně čaruje, znovu nějakým záhadným způsobem vychytal trápícího se Vandase.

32
    Míča oslovil svou příhrou Fichtnera, ten byl ale už příliš blízko brankáři Nejzbachu a nedokázal jej přehodit.

32
    Pražané se doupouštějí nedovoleného zákroku. Stav akum. faulů 2:4.

31
    Matějka postupoval jeden na jednoho, bránícího hráče nepřelstil.

31
    Libor Gerčák se stejně jako v první půli vysunul z brány až na útočnou polovinu, kde prověřil pozornost svého kolegy Mariana Krajče.

30
    Matějka si všiml na středu zcela volného Ondřeje Míči, jenž však nedokázal propálit výborně postaveného L. Gerčáka.

29
    Stanislav Mařík zabránil soupeři v bleskové rozehrávce a vidí žlutou kartu.

28
    Nejzbach se skvěle brání a když už se dostane do šance, dokáže ji proměnit. Hodně prostoru se otveřelo před MICHALEM MAREŠEM II., který si připisuje svůj druhý dnešní gól.

28
    Jakub Vágner vypíchl míč, jako poslední instance zafungoval Tomáš Matějka, který jej odhlavičkoval mimo tři tyče.

27
    "Sešívaní" dokonale vykombinovali hostující čtyřku, Fichtner přihrál přesně Vandasovi, ale ten dnes zkrátka nemá svůj den. Slávistický mladík netrefil odkrytou klec.

Pavel Rosendorf

Branky: 20. Fichtner (Vandas), 35. Vandas (Fichtner), 37. Mařík - 6. M. Mareš II. (Vágner), 8. Semerád, 16. Michalec (Vágner), 18. Gerčák (Semerád), 28. M. Mareš II., 35. Michalec (M. Mareš II.), 39. Michalec (L. Gerčák), 40. Vágner

Karty:   8. Filinger (SLA), 18. Hrdina (SLA), 21. Míča (SLA), 29. Mařík (SLA)

SK Slavia Praha: Kučera (Krajč) - Hrdina, Matějka, Sop, Vandas, Míča, Mařík, Filinger, Kroh, Fichtner, Čonka.
    1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: L. Gerčák (Till) - Vágner, Michalec, Netolický, J. Gerčák, Jeníček, Jiráský, Semerád, Novotný, M. Mareš II., Münzberger, Krátký.

Rozhodčí: Trlida, Nagy