Pátek 01.02.2013, 18:00Play-out DHL extraligy juniorů

Gól do prázdné branky vstřelil ŠTĚÚPÁN KUCHYNKA. Asistence: Tomáš Faigl.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

54:07

Přesilová hra čtyři na tři využita. Lvíčata obléhala branku tak dlouho než se do ni trefili. MARTIN HANZL využil přihrávku Kuchynky a Ústí vede 5:4. Asistence: Štěpán Kuchynka.

45:59

VLASTIMIL DOSTÁLEK vytáhl svůj klenot - blanák do forhandu. Gólman Boleslavi neměl šanci. 4:4. Asistence: Jan Musil.

40:01

40:00

39:47

Lvíčata bleskově odpovídají, nepozornosti gólmana hostů využil MARTIN HANZL. Asistence: Štěpán Kuchynka.

39:39
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!

Čtvrtou branku hostů přidává JIŘÍ RYS. Asistence: David Koudela, Jiří Kurka.

38:47

Boleslav rozebrala domácí obranu a MILAN FICEK. Asistence Frolík a Bernad.

27:49

Bleskové vyrovnání zařídil MAREK NĚMEC. Samostatně. Ústecký hráč zblokoval střelu Němce tak, že puk zapadl do branky Nováka.

27:03

Boleslavský Němec seděl na trestné lavici. ROMAN NAVARRA dorazil Fojtovu střelu. Asistence: Radek Fojt.

24:10

Ústí vyrovnává. Nenápadná střela MARTINA MOTEJLKA. Asistence: Jan Musil.

20:01

20:00

19:59

Tomu se říká gól do šatny. V poslední sekundě první třetiny se prosadil JAKUB FROLÍK. Asistence: Filip Vrba a David Bernad.

00:01

Ústí nad Labem a Mladá Boleslav se spolu již utkaly. 13. října hrála Lvíčata ve městě automobilů. Zápas se nejvíce povedl hostujícímu Vlastimilu Dostálkovi, který v padesáté třetí minutě vyrovnal na 3:3, poté v prodloužení zajistil bonusový bod pro svůj tým. Další utkání se odehrálo na severu Čech. Zápas byl herně vyrovnaný, nicméně na skóre vyhrála Boleslav 4:1. Po dvou třetinách vedli hosté 2:1. Lvíčata se snažila vyrovnat, otevřela hru. To se jim stalo osudným, protože v závěru inkasovala dvě branky

Krásný den z Ústí nad Labem, z utkání budeme přinášet změny stavu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 25. Motejlek (Musil), 28. Navarra (Fojt), 40. Hanzl (Kuchynka), 46. Dostálek (Musil), 55. Hanzl (Kuchynka), 60. Kuchynka (Faigl) - 20. Frolík (Vrba, Bernad), 28. Němec, 39. Ficek (Frolík, Bernad), 40. Rys (Koudela, Kurka)