Dukla Praha – Jablonec 5:1 (kon.) | Teplice – Č. Budějovice 4:0 (kon.) | Liberec – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Příbram – Jihlava 2:2 (kon.) | Sparta – Slavia 3:1 (kon.)
FK Příbram
2:2 (1:2)
FC Vysočina Jihlava
Sobota 13.04.2013, 16:00 • Startip Aréna, Příbram, Česká republika • Gambrinus liga

Tolik tedy z dnešního zápasu, kde se urodila zřejmě spravedlivá remíza a po výsledku 2:2 si oba celky rozdělují po bodíky. Díky za pozornost a přeji hezký sobotní podvečer. (17:57:12)

Je dobojováno. Zajímavý fotbal tak končí remízou. Jihlava sice šla do druhého poločasu s jednobrankovým vedením, ale se velice rychle vymazalo během deseti minut. To vyrovnal Tarczal a od té doby byla Příbram lepším mužstvem. Avšak Jihlavu držel gólman Blažek a pro svůj tým vybojoval bod.

90
    A vzápětí také Mišůn. Už běží nastavený čas.

88
    V závěru zápasu dostává žlutou kartu Tarczal.

87
    Hostující obrana měla znovu hodně práce. Nakonec vše vyřešil Blažek vyboxováním míčem do bezpečí.

85
    Potřetí střídá i Jihlava. Ze hřiště odešel Kučera a na jeho místo jde Jungr.

84
    Ovšem Azizovi se centr vůbec nepovedl.

84
    Faul na Azize. Další možnost Příbrami ke vstřelení branky!

83
    Příbram by si za svou snahu vedoucí branku určitě zasloužila! Domácí fanoušci ženou své hráče kupředu.

82
    Skvělý obranný zákrok Mišůna, nepustil Masopusta před sebe a ještě byl faulován.

81
    Hosté se v posledních minutách jen a jen brání, Příbram je opět v deseti hráčích na polovině Jihlavy.

80
    Další obrovskou příležitost měl na kopačce Hájovský! Ale míč se mu zamotal mezi nohy a z dobré šance nic nevytěžil.

79
    Poslední střídání Příbrami. Odchází Trapp a přichází Abraham.

77
    Opět se hra přelévá z jedné strany na druhou... až nyní se ostrým zákrokem prezentoval Rada a přerušil vznikající příbramskou akci. Rozhodčí kartu hostujícímu hráči překvapivě nedává.

76
    Rychlý kontr Jihlavy do otevřené příbramské obrany. Po patičce se dostal k míči Masopust, vystřelil doprostřed branky, kde byl však připraven Hruška!

75
    Další střídání Příbrami – odešel David Střihavka a na hřiště vběhl Filip Řezáč.

74
    Slušný centr Azize na zadní tyč a následná hlavička nad branku Jihlavy. Velká škoda pro domácí!

73
    Milan Mišůn sprintem k brance Jihlavy vybojovává rohový kop.

Michal Mezera

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 18. Trapp (Pilík), 54. Tarczal (Aziz) – 15. Karlík (Obert), 44. Masopust (Karlík)

Karty:   88. Tarczal (PRI), 90. Mišůn (PRI) – 10. Obert (JIH), 58. Rada (JIH)

FK Příbram: Hruška – Jugas, Hájovský, Trapp (79. Abraham), Mišůn – Krbeček, Tarczal, Aziz, Pilík, Koukal (67. Valenta) – Střihavka (75. Řezáč)
    FC Vysočina Jihlava: Blažek – Karlík, Tlustý, Šourek, Čvirik (63. Josl) – Masopust, Rada, Obert, Kučera (85. Jungr), Kosak (60. Tomeček) – Šimonek

Rozhodčí: Hrubeš – Kordula, Zeman