Liberec – Slavia 0:1 (kon.) | Sparta – Slovácko 0:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Jablonec 1:7 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 2:0 (kon.) | Ostrava – Č. Budějovice 2:3 (kon.) | Brno – Dukla Praha 3:0 (kon.)
Plzeň – Táborsko 0:3 (kon.)
FC Baník Ostrava
2:3 (1:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pondělí 04.03.2013, 14:00 • Městský stadion, Ostrava – Vítkovice. • Juniorská liga

S konstatováním, že i ve třetím jarním duelu Ostrava podlehla o gól, tentokrát Českým Budějovicím 2:3, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek pondělí a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (15:58:00)

Skončilo utkání mezi Ostravou a Českými Budějovicemi. Baník sice po poločase vedl, ale hosté dokázali vývoj ve druhé půli otočit. Baník sice závěrečným tlakem snížil, ale na vyrovnání již nedosáhl.

90+4
    Míč končí v zámezí a hlavní rozhodčí naposledy foukl do píšťalky.

90+4
    Tak ještě jedna standardka pro Ostravu.

90+3
    Baník je v tlaku, po rohovém kopu se do míče opřel Tobiáš, ale zamířil jen do obranné zdi.

90+2
    Také Jan Baránek to přehnal s důrazem a vidí žlutý kartonek.

90
    Hlavní rozhodčí přidává ještě 3 minuty nad rámec normální hrací doby.

89
    Hosté naposledy střídají. Repu nahrazuje Daniel Malý.

88
    Jihočeši se drží daleko od své branky.

87
    Centr do ostravské šestnáctky odvrátil Voves.

86
    České Budějovice se snaží uklidnit hru, Ostrava již příliš času na vyrovnání nemá.

85
    Hosté střídali. Radoucha nahradil na poslední minuty Patrik Dvořák.

84
    Baník právě vstřelil branku!
    Ostrava se prosazuje po standardní situaci. Staškův centr se dostal k ONDŘEJI PYCLÍKOVI, který sice poprvé ještě nechal vyniknout Křížka, ale z dorážky již trefil poloprázdnou branku. Čeká nás v závěrečných minutách pořádné drama.