Č. Budějovice – Bohemians 1905 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Teplice 3:1 (kon.) | Jablonec – Táborsko 7:1 (kon.)
Olomouc – Ostrava 2:1 (kon.) | Slovácko – Příbram 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Plzeň 3:0 (kon.)
1.FC Slovácko
3:1 (2:1)
FK Příbram
Pondělí 08.04.2013, 16:30 • Bělinka • Juniorská liga

Slovácko zdolalo Příbram díky hattricku Romana Haši 3:1. Vše podstatné se odehrálo v prvním poločase. Útočník Slovácka korunoval svůj výkon krásnou třetí brankou ve druhém poločase. Hosté na konci druhé půle ještě mohli vývoj zápasu zdramatizovat, ale Marek Hanuš neproměnil pokutový kop. (18:21:03)

90+1
    Hráči Slovácka drží míč ve své moci a nyní se s nim pohybují ve středu hřiště.

90
    Rozhodčí Mikel bude nastavovat jednu minutu.

90
    Poslední okamžiky zápasu jsou v moci svěřenců trenéra Vladimíra Michala a odehrávají na polovině Příbrami.

89
    Jeleček vystřelil za pokutovým územím táhlou střelu, která mířila vedle branky středočeského celku.

88
    Míč si vzal Marek Hanuš, který míč vystřelil k levé tyči branky Slovácka. Brankář Chvojka jeho pokus vystihl a střelu vyrazil.

87
    Příbram bude zahrávat pokutový kop!

86
    Vystřídalo i Slovácko. Jakuba Svízelu nahradil Jakub Kolínek.

85
    Poslední střídání Příbrami. Jiřího Mareše vyměnil Ondřej Šípek.

83
    Patrika Brandnera zastavil čistým obranným zákrokem Tomáš Břečka.

82
    Příbram tuto příležitost nevyužila ke kontaktní brance.

81
    Jiří Mareš byl faulován na pravé straně Bartošem na levé straně, a tak budou zahrávat hosté volný přímý kop.

79
    Ilija Nestorovski dostal žlutou kartu, když bránil v odkopu hostujícímu hráči.

77
    Vystřídali i hosté. Michala Kdolského vyměnil Patrik Brandner.

76
    Třetí střídání Slovácka. Michala Ondicu nahradil Jan Bartoš.

75
    Další střídání v celku Slovácka. Tomáš Jeleček šel namísto Marka Havlíka.

73
    První střídání v sestavě Slovácka. Za potlesku diváků ze hřiště odešel Roman Haša, kterého nahradil Kristis Andreou.

72
    Slabou technickou střelou se prezentoval Martin Krameš, brankář Chvojka míč chytil do náruče.