Plzeň – Olomouc 0:0 (kon.) | Liberec – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Sparta – Jihlava 5:0 (kon.)
Příbram – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Brno – Ostrava 1:1 (kon.) | Slovácko – Č. Budějovice 1:1 (kon.)
Táborsko – Slavia 0:5 (kon.) | Bohemians 1905 – Dukla Praha 3:0 (kon.) | Teplice – Jablonec 1:2 (kon.)
FK Příbram
2:1 (1:0)
FK Mladá Boleslav
Pondělí 15.04.2013, 16:00 • Na Litavce • Juniorská liga

S přáním hezkého dne se s Vámi z Příbrami loučím a u dalších přenosů z Juniorské ligy na shledanou. (18:18:12)

Statistiky utkání:
    Branky: 19. Mareš, 83. Glasnovič – 71. Rozsíval (pen.). ŽK: 32. Soldát (PRI), 37. Čížek (PRI) – 31. Štastný (MBL), 39. Nehanovič (MBL), 87. Smejkal (MBL). ČK: 69. Čížek (PRI). Rozhodčí: Adam – Černý, Kubr. Divác: 100 Nejlepší hráč: Ondřej Kočí.

Skončilo nám utkání 26.kola Juniorské ligy mezi celky 1.FK Příbram a FK Mladá Boleslav s výsledkem 2:1. V druhém poločase se hosté zlepšili, sahali po bodu, nicméně domácímu trenérovi se povedlo střídání a Glasnovič sedm minut před koncem zápasu gólem rozhodl zápas.

90+2

90+1
    Hostující Rozsíval centruje do vápna, ale Smejkal v jedné z posledních šancí přestřeluje branku domácích.

90
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

89
    Smejkal (Ml.Boleslav) vyzkoušel pozornost Kočího.

87
    Smejkal (Ml.Boleslav) dostává žlutou kartu za faul ze strany.

86
    Roh Rozsívala odvrací domácí obrana do bezpečí.

85
    Hosté vybojovali rohový kop.

83
    Příbram právě vstřelila branku!
    Domácímu trenérovi se povedlo střídání. Po nebezpečném centru Šlapáka do vápna hostí zakončuje hlavou pod břevno MARTIN GLASNOVIČ.

80
    Zraněného Synka (Ml.Boleslav) střídá Mizič.

79
    Soldát (Příbram) centruje do vápna a Kraus zakončuje, ale Knobloch pozorný.

77
    Přímý kop hostujícího Zahustela končí nad bránou domácích.

75
    Domácí Řezáč odchází ze hřiště a nahradil ho Glasnovič.

73
    Ve vápně domácích po střetu z obranou se zranil Synek (Ml.Boleslav) a opouští hřiště.

72
    Zraněný Kdolský byl vystřídán Šípkem.

71
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Pokutový kop proměňuje k pravé tyči FILIP ROZSÍVAL.

69
    Čížek (Příbram) fauloval ve vápně hostujícího Synka, rozhodčí mu ukazuje druhou žlutou kartu a následně červenou kartu. Kromě toho hostující hráči budou zahrávat pokutový kop.