Sparta – Ostrava 3:2 (kon.) | Č. Budějovice – Dukla Praha 1:5 (kon.) | Jablonec – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
Příbram – Olomouc 1:1 (kon.) | Slovácko – Slavia 2:3 (kon.) | Táborsko – Hr. Králové 3:0 (kon.)
Plzeň – Liberec 3:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Brno 2:1 (kon.)
FK Příbram
1:1 (0:1)
SK Sigma Olomouc
Pondělí 13.05.2013, 16:00Juniorská liga

Sudí Černý nenastavil ani celou minutu a ukončil zápas, který skončil remízou 1:1. Hosty poslal do vedení ve 20. minutě Jakub Vichta, za Příbram srovnával v 58. minutě David Čížek. Domácím nepomohla k vítězství ani přesilovka, kterou hráli od 76. minuty, kdy byl vyloučen Houska. Já se s Vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek dne! (17:59:04)

90
    Běží poslední minuta řádné hrací doby. Zdá se, že utkání spěje k remíze.

85
    Ještě jedno střídání hostí. Odešel Alex Řehák, zahraje si Jan Štěrba.

83
    Střídající Zdeněk Klesnil se ocitl ve velmi dobré šanci. Jeho křížná střela mířila jen těsně mimo!

82
    Štefan Danis dohrál souboj s domácím brankářem Nikolou Duričem a uviděl za to žlutou kartu.

81
    Hostující střídání. Z trávníku odešel Petr Vavřík, nahradil ho Lukáš Kalvach.

76
    Olomoucký David Houska vidí červenou kartu a musí tak odejít do kabin. Sigma bude dohrávat s deseti hráči!

74
    Žlutou kartu obdržel hostující Sukup.

74
    Střídání Příbrami. Odešel Martin Kraus, přišel Martin Krameš.

72
    Hosté zahrávali roh, ale k zakončení se nedostali.

71
    Danis se dostal do dalšího zakončení, jeden z domácích hráčů jeho pokus srazil nad.

69
    Na druhé straně se dostal do zakončení Štefan Danis. Pozorný Nikola Durič si s jeho přízemní střelou poradil.

67
    Marin Glasnović napřáhl ke střele, se kterou neměl Martin Blaha žádný problém.

62
    Hosté střídají. Jakuba Vichtu nahrazuje Zdeněk Klesnil.

58
    Příbram právě vstřelila branku!
    DAVID ČÍŽEK vyrovnává na 1:1!! Šípek našel přesnou přihrávkou Čížka, jehož technická střela zpoza šestnáctky zapadla přesně k levé tyči. Krásný gól.

53
    Ondřej Šípek ve velmi dobré příležitosti! Karel Soldát nakopl míč za obranu, kam si dobře naběhl Šípek, jehož následný parádní lob skončil těsně nad bránou.