Liberec – Příbram 6:4 (kon.) | Sparta – Táborsko 4:0 (kon.) | Dukla Praha – Slovácko 2:2 (kon.)
Hr. Králové – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 2:0 (kon.) | Brno – Teplice 2:1 (kon.)
FC Slovan Liberec
6:4 (4:3)
FK Příbram
Pondělí 03.06.2013, 13:00Juniorská liga

Konec zápasu. (14:58:03)

90
    Domácí střídají. Jánošíka nahradí Matějka.

90
    Řezáčův pokus vykopával z brankové čáry domácí Trnka.

81
    Liberec právě vstřelil branku!
    Poprvé v zápase vede Slovan o dvě branky! Příbram hrála v pokutovém území rukou a další nařízenou penaltu proměňuje opět FILIP DROBÍLEK.

80
    Slovan znovu vede! Po faulu Kukly na pronikajícího Jánošíka proměnil penaltu FILIP DROBÍLEK.

79
    Po hezké kombinaci nastřelil tyč hostující Šípek!

75
    Glasnovič se ocitl tváří v tvář Bojčukovi, jeho pokus ale o centimetry minul levou tyčku.

74
    Svým důrazem se ve vápně dostal k zakončení Glasnovič, Bojčuk s obtížemi míč vytáhl.

71
    Libereckého Savkoviče střídá Michael Leibl.

66
    Těsně nad hlavičkoval v pádu domácí Komenda.

64
    Další ostrý zákrok, tentokrát žlutou kartou potrestán hostující Filip Řezáč.

61
    Za faul zezadu vidí žlutou kartu příbramský Kdolský.

58
    Za faul na půlce hřiště obdržel žlutou kartu domácí Mile Savkovič.

48
    Příbram právě vstřelila branku!
    Opět a znovu srovnáno! Po nepochopitelné chybě domácí obrany se ocitl sám před Bojčukem FILIP ŘEZÁČ, který jej bez problému přeloboval.

46
    Zraněného Kávu nahradí ve druhém poločase na hřišti Jakub Trnka. Střídají i hosté. Místo Hanuše si zahraje Glasnovič.

46

37
    Hned o minutu později mohl odpovědět Brandner, branku ale svojí ranou přestřelil.

36
    Přestřelka nekončí! Rohový kop Drobílka našel hlavu JANA ČERVINKY, jenž poprvé v utkání posílá Slovan do vedení.

Lukáš Michalík

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 10. Drobílek, 22. Káva, 30. Káva, 36. Červinka, 80. Drobílek (pen.), 81. Drobílek (pen.) – 7. Řezáč, 14. Šípek, 25. Matějů, 48. Řezáč

Karty:   58. Savkovič (LIB) – 61. Kdolský (PRI), 64. Řezáč (PRI)

FC Slovan Liberec: Bojčuk – Červinka, Beníšek, Kastelovič, Kmoníček, Savkovič (71. Leibl), Drobílek, Jánošík (90. Matějka), Bouška, Káva (46. Trnka), Komenda.
    FK Příbram: Kukla – Čížek, Matějů, Šindelář, Šípek, Soldát, Kdolský, Kraus, Hanuš (46. Glasnovič), Brandner, Řezáč.