Č. Budějovice – Olomouc 2:1 (kon.) | Slovácko – Liberec 1:3 (kon.) | Bohemians 1905 – Sparta 0:3 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:1 (2:1)
SK Sigma Olomouc
Pondělí 10.06.2013, 11:05 • SCM Složiště, Mladé • Juniorská liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (13:00:14)

Je dobojováno, mladíci Dynama dnes doslova vydřeli velice cenné vítězství nad silnou Olomoucí, která dnes může "žehrat" pouze nad vlastními neproměněnými šancemi, kterých si hosté dokázali vytvořit nespočet. Dynamo vytěžilo z minima maximum, ve druhém poločase jim nahrál i těžký terén, který neumožnil hostům kombinovat tak, jako v první půli.

90+2
    Běží již druhá minuta nastaveného času, rozhodčí kontroluje pohledem hodinky, každou chvílí by měl utkání ukončit.

90+1
    Domácí jsou blízko velmi cenného vítězství nad aktuálně třetím týmem Juniorské ligy.

90
    Probíhá poslední minuta zápasu, míč na polovině Dynama, v držení hostů.

89
    Růžička nepřešel na levé straně přes Richtera, hrají hosté.

88
    Chorého zastavuje odpískaný ofsajd, i tak byl ale pokrytý bránícím Kočišem.

87
    Závěr zápasu, domácí mladíci usilovně brání jednobrankový náskok, hosté jsou aktivnější, mají tlak, ale zatím jim chybí více štěstí v koncovce.

86
    Dynamo má k dispozici volný přímý kop na polovině Dynama, do vápna letí centr, ale ten odvrací první bránící hráč.

85
    Richter se dostává do obrovské šance, jeden z obránců na vlhkém trávníků podklouzl, Richter je již v pokutovém území, střílí, opět fantastický Maruška, který vyráží! Následná střela zpoza vápna letí pouze nad bránu Dynama.

84
    Vlastní nepřesností se Olomouc nyní připravila o útočnou akci, míč po nepřesné přihrávce končí mimo hrací plochu, Maruška vykopává.

83
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Cihlář, přichází Šumský.

83
    Sudí Jech domlouvá Dvořákovi, který fauluje na vlastní polovině Baču.

82
    Po delší době sledujeme kombinaci Dynama na polovině soupeře, ale Dvořákovi utíká míč na levém křídle do autu.

81
    U vápna Olomouce se na levé straně srazili Vaněk a Hlavica, nebyl to faul, odkop od brány.

80
    Bzirský nedosáhl na nákop na levé straně, v rozhodující chvíli podklouzl, odkop od brány Dynama.

79
    Sláma odkopává míč alespoň do autu, hosté bleskově vhazují z pravé strany.

78
    Vaněk pouze hlavou prodlužuje míč na polovinu soupeře, tam ale není nikdo v bílém, ostatní hráči brání na vlastní polovině.